reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

malowodzie

czerwcówka2016

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Maj 2016
Postów
34
Dziewczyny nie bardzo chce mi sie wszystko czytać czy któraś z was miala mało wód płodowych pod koniec ciąży a przy tym ich sączenie?
Ja właśnie po usg jestem mnie lekarz mówił że mało wód powinno być 8 jest 6 ale że jeszcze nie małowodzie...no i przedwczoraj lekarka która zastępuje mojego gina - urlop, wystawiła skierowanie do szpitala, że jek będzie mało to mam jechać. od ilu trzeba się do szpitala zgłosić?
 
reklama
Cześć, tu majowa mama 2016 :)
U mnie zdiagnozowano malowodzie w 36 tygodniu. Było ono w granicach 5 afi. Z tym że ja już leżałam w szpitalu. 8 to jest dolna granica normy. Sama tego nie jestes w stanie sprawdzac. Jesli lekarz wystawia skierowanie to jedz do szpitala. Tam beda monitorować stan wód na USG oraz czy z dzieckiem wszystko Ok na KTG. W razie niepokojących wyników wywołają poród lub zrobią ciecie. Powodzenia!
 
Do góry