reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluch płacze - kłopoty z naszymi pociechami

mój bąbelek tak posapuje jak wcina mleczko ,
mevuniu są też specjalne nakładki na sutki przez które można karmić jest to podobno mniej bolesne . możesz spróbować dopuki sie niezagoi:tak::tak:

a ja chciałam podpytać o kupki , mój bąbel ma z tym chyba problem bo jak zrobił w sobote wieczorem tak cisza do tej pory , czytałam w necie że maluszki czasem tak mają ale niepasi mi to zabardzo. czy wasze szkraby tez tak mają?

Anetko, może Ci nawet zrobić raz na tydzień!!! ja tak miałam, ale potem się unormowało... nie masz powodów do obaw z tymi kupami...

a te nakładki używałam i myślę ich znowu używać... a pomagają, i tak bardzo piersi nie bolą, fajna sprawa... ja kupiłam Aventa
 
reklama
to trochu sie uspokoiłam , bo te kupki po nocach mi sie śnią - a raczej ich brak:-p

A czkawka , czy wasze bąbelki mają czkawke?
 
Zdarza się, jak się np zapowietrzy albo z zimna... trzeba dać popić albo pierś, i ewentualnie ogrzać maluszka, powinno pomóc :tak:
 
Andzia...Twoj maluch nie robi kupek a moja Iga robi non stop...i jak ona ma przytyc skoro cokolwiek zje to zaraz kupe robi:szok: :-D
Co do nakladek to ja uzywam bo mam wklesle sutki i tylko w ten sposob moge Mala karmic ale jak dla mnie to nie jest to fajne, wolalabym zeby normalnie piers ssala no ale jak sie nie ma co sie lubi to.....:-D Wazne ze mleczko jest:-)

A ja mam jeszcze pytanko z tematu karmienia....jak przystawiacie dziecko do piersi to ile mniej wiecej czasu ono ssie bo mi sie wydaje ze moja to jakos krotko, ledwo z 10-15 minut posssie i spi kamiennym snem ze ani jej dobudzic:-( No ale zakladam ze skoro nie placze to chyba sie najada:confused:
 
Dokładnie, najada się, a ile ci śpi po karmieniu?

Spi dopoki jej nie budze na zmiane pampersa....czyli co ok 3 godziny. Gdybym jej nie budzila to chyba spalaby non stop a tak to sie rozbudza i wtedy ja przystawiam czyli mozna powiedziec ze co ok 3 godziny je. Tak polozne kazaly mi robic w szpitalu.
 
Eeee, Nika, to super Ci śpi :tak: tzn, że masz dużo mleka i malutka się najada do syta... u mnie też położne mówiły, aby budzić co 3 h, ja tam dawałam Julce spać, spała nieomal 4 h... więc nie opłacałoby sie jej wybudzać :-D ale miała artystka długie czuwanie...
 
Eeee, Nika, to super Ci śpi :tak: tzn, że masz dużo mleka i malutka się najada do syta... u mnie też położne mówiły, aby budzić co 3 h, ja tam dawałam Julce spać, spała nieomal 4 h... więc nie opłacałoby sie jej wybudzać :-D ale miała artystka długie czuwanie...

No to troche mnie pocieszylas bo ja juz czasami od zmyslow odchodze....ona taka malutka jest, jakby w ogole nie rosla....ale moze tylko przeczulona jestem;-)
 
Nie musisz się martwić, urodziła się dorbniutka i od razu wielkolud ci nie urośnie :-D nie martw się...dobrze je, ładnie ci spi... Nika, trzeba się cieszyć!! :tak::tak:
 
reklama
Do góry