reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluch płacze - kłopoty z naszymi pociechami

Hej dziewczyny,

To znowu ja mam pyt\anko. Moja niunia ciezko oddycha, nie ma kataru ale chyba nasz dzisiejszy dlugi spacer jej sie nie przysluzyl wiec kolejna nocka zarwana. czy mam isc z tym do lekarza? czy kupic tylko w sklepie sol fizjologiczna.

I jeszcze pytanko do tych ktore zakupily monitory oddechu, Jak wam sie sprawuja? Bo ja juz nie wyrzymam tych bezsennych nocy

Kluseczka monitor oddechu to super sprawa....dzięki Bogu nie miałam sytuacji, że informował nas o bezdechu ale....
Już nie raz złapałam się na tym, że wzięłam małego na ręce i poszłam sobie z nim, nie wyłączając monitora....ten zaraz piszczał- to daje mi pewność, że dobrze działa.
Dzięki temu śpimy bardzo spokojnie, bez obaw o małego- POLECAM!!!

Mój mały wczoraj ważył 2770 ale dostał pochwałę od położnej. Powiedziała, że jak na możliwości cycowe mały ma ładną wagę.

Dziewczyny od kiedy wychodzici ze swoimi maluchami na spacerki??? Mały w piątek będzie miał tydzień, a ja cały czas siedze z nim w domu. Jak na razie boje się bo nie wiem czy nie za wcześci a tak bardzo chciala bym pojsc z nim na spacerek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kamireszer ja mysle ze smiało mozesz juz wyjsc na dwór.
Ja jak urodziłam blizniaczki a urodziły sie w maju było cieplutko po 3 dniach od wyjscia ze szpitala spacerowalismy juz na dworze.
Teraz tez jak tylko sie rozpakuje i pogoda dopisze to nie bede siedziała w domku tylko na spacerek , mysle ze z dwa dni az ja sie pozbieram a potem bedziemy spacerowac.
Jak na dworze jest ciepło to w domku czasami mamy chłodniej wiec po co dziecie trzymac w domku
 
Kamila - a jaki monitor masz. Kupowalas go tutaj czy w PL? Ja z mala juz wychodze. Wczoraj bylysmy dosyc dlugo ale postanowilam ja wychowywac troche metoda Irlandzka i nie przegrzewac i chodzic na dlugie spacery. Trzeba przyznac ze dzieciaki tutaj biegaja na pol nago ale nic im nie jest. Najlepiej zapytaj pielegniarki jak u CIebie bedzie.

A na jak dlugie spacery chodzicie dziewczyny.

MEVA- mi mala w dzien zasypia przy cycu i moze to trwac od 5 min do pol godziny. W nocy za to juz nie wisia tak na cycu i jak jest najedzona to wkladam ja do kosza- niestety nie spi i mimo ze nie placze to kreci sie strasznie przez jakies pol godz godzine dopuki nie zdecyduje ze czas na cyca.

Ja chyba musze sie wybrac do lekarza bo mi sie cos z rany saczy.
 
Dziewczyny od kiedy wychodzici ze swoimi maluchami na spacerki??? Mały w piątek będzie miał tydzień, a ja cały czas siedze z nim w domu. Jak na razie boje się bo nie wiem czy nie za wcześci a tak bardzo chciala bym pojsc z nim na spacerek.
Ja wyszłam dopiero dzisiaj, ale tylko dlatego, że do dzisiaj była kiepska pogoda (wiatr i deszcz). Myślę, że spokojnie możesz już wyjść.

Ile czasu zajmuje Wam usypianie Waszych maluchów? Bo mi się zdarza i godzinę, a czasem dwie. Nie wiem co źle robię:zawstydzona/y:
Moja zasypia zaraz po jedzeniu. W dzień odkładam ją do łóżeczka, pomruczy sobie coś jeszcze i śpi. W nocy kładę ją obok siebie w łóżku. W sumie nie muszę jej nosić, ani nic takiego żeby zasnęła.
 
Kamila - a jaki monitor masz. Kupowalas go tutaj czy w PL? Ja z mala juz wychodze. Wczoraj bylysmy dosyc dlugo ale postanowilam ja wychowywac troche metoda Irlandzka i nie przegrzewac i chodzic na dlugie spacery. Trzeba przyznac ze dzieciaki tutaj biegaja na pol nago ale nic im nie jest. Najlepiej zapytaj pielegniarki jak u CIebie bedzie.
.

Kupowałam go tu, trafiłam na promocje i dałam 99e. Normalnie kosztuje stówke z groszem.
to jest dokładnie ten
ANGELCARE AC300 MONITOR ODDECHU - KURIER 0zł (650840842) - Aukcje internetowe Allegro
 
dziewczyny, pomocy!! :-)
Malej wlasnie odpadl pepek, jak wyglada normalna ranka po nim? Troszke sie z niego jeszcze saczy a pozostalosc wyglada jak flaczek. Jak to teraz pielegnowac, zanim zagoi sie calkowicie????

a kupke zrobił dziś tatuś był z niego bardzo dumny;-);-);-)

no to gratulujemy tatusiowi kupki :-p:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

a ile waza wasze dzidzie- moja wczoraj miala 2700.

moja wrocila juz do wagi z porodu, wczoraj wazyla 3600
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, pomocy!! :-)
Malej wlasnie odpadl pepek, jak wyglada normalna ranka po nim? Troszke sie z niego jeszcze saczy a pozostalosc wyglada jak flaczek. Jak to teraz pielegnowac, zanim wyschnie????

ja tylko czyściłam patyczkiem z czystą wodą i osuszałam, i się wygoiło
 
reklama
Do góry