reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluch płacze - kłopoty z naszymi pociechami

A ja nie wiem ile moja Iga wazy bo nie mam gdzie jej zwazyc...probowalismy z mezem w domu na malej wadze kuchennej ale sie nie dalo:-( Chyba dowiem sie dopiero jak pojde na wizyte kontrolna do pediatry:-(
Na spacerku jeszcze nie bylysmy ale dlatego ze po pierwsze wozka jeszcze nie mamy...grrr a po drugie pogoda kiepska jak na razie....mala lezakuje przy otwartym oknie zeby sie aklimatyzowala. I zauwazylam ze coraz mniej spi....zwlaszcza dzisiaj...chyba ciekawa swiata sie robi.....dzisiaj konczy 2 tygodnie:tak:
 
reklama
Ojej Andzia- ale ja bym chciala zeby moje malenstwo spalo co 4 godziny :confused2: szczegolnie w nocy a ile waza wasze dzidzie- moja wczoraj miala 2700. czyli nie wiele przytyla ale nie chudnie.

Ja mam jeszcze takie pytanko co do spania. Moja mala nie potrafi spac na plecach tylko na boku. Martwi mnie to bardzo ze wzgledu na to ze polozne tutaj kaza na plecach zeby sie malenstwo nie przewrocilo a on apo prostu nie chce. Znowu lekarz mojej kolezanki w pl polecil jej kladzenie synka na boku. Mam juz kompletny zamet bo chce zeby spala jak najdluzej. Kolejna sprawa jest ze na pleckach i tyle glowki spi bardzo rzadko przez co nie profiluje jej sie tyl glowki.

mój bąbelek tez śpi na boczku , raz na lewym , raz na prawym , na pleckach też lubi aLE WOLE JAK ŚPI NA boczku boje sie by sie niezadławił i położna też tak twierdzi. pozatym pod materac w główce podłożyłam grubą ksiązke tak by był lekki spad , by bąbelek nie leżał zupełnie płasko , dostałam zato pochwałe od położnej:sorry::sorry::sorry::sorry:

Ile czasu zajmuje Wam usypianie Waszych maluchów? Bo mi się zdarza i godzinę, a czasem dwie. Nie wiem co źle robię:zawstydzona/y:

Oskarek usypia sam jak tylko poje sobie w pare minut

A ja nie wiem ile moja Iga wazy bo nie mam gdzie jej zwazyc...probowalismy z mezem w domu na malej wadze kuchennej ale sie nie dalo:-( Chyba dowiem sie dopiero jak pojde na wizyte kontrolna do pediatry:-(
Na spacerku jeszcze nie bylysmy ale dlatego ze po pierwsze wozka jeszcze nie mamy...grrr a po drugie pogoda kiepska jak na razie....mala lezakuje przy otwartym oknie zeby sie aklimatyzowala. I zauwazylam ze coraz mniej spi....zwlaszcza dzisiaj...chyba ciekawa swiata sie robi.....dzisiaj konczy 2 tygodnie:tak:


też niemam wózia , ale położna powiedziała że na spacerki to gdzieś za 1,5 tygodnia narazie wietrzymy tylko dla oswojenia:tak:

czy otwieracie okno w pokoju w czasie snu maleństwa?
:tak::tak::tak::tak::tak::tak: tak ale leciutko i tylko przy ładnej pogodzie jak troche paskudniej to zostawiqm otwarte drzwi i wietrze w pokoju obok tak by coś tam wpadało
 
My juz dawno po pierwszym spacerku zaliczylismy w poniedzialek droge do szkoly i spowrotem z przymusu niestety musimy ruszac sie z domu :(
 
Miałam kilka pytań ale okazało się że wy też macie podobne problemy...
Walcze cały czas z nawałem pokarmu, co za katastrofa. :-(
Robią mi się od tego bolesne zastoje. Dzis już na szczęscie jest lepiej, ale wczoraj było piekło.

Zostaje mi jeszcze jeden problem do rozwiązania. Mała nie chce jeść z jednej piersi. Nie wiem co jej nie pasuje. Zaczęłam używać na nią nakładki. jest troche lepiej ale to jeszcze nie to. Mam nadzieję że się to zmieni.:tak:

Ja też nie wiem ile mój maluch waży. Mam nadzieję że przybiera na wadze.
A probo tego tematu. Kiedy powinno wybrać się na pierwszą wizyte u pediatry?
 
kiedys polozna mowila kiedy masz isc do pediatry jak przychodzila do domu teraz nie mam pojecia jak to jest ;(

Ariada dzieci tak maja ze lubia preferowac ktoras piers mi polozna powiedziala zeby najpierw zaczynac karmienie od nielubianej a dopiero potem przystawiac do drugiej sprobuj moze sie uda Na zastoje w piersiach idealna jest biala kapusta tzn oklad z niej i masaz tych guzkow ..

My walczymy z uczuleniem na husteczki mokre jonsona dupcia cala czerwona dostalismy masc ale guzik daje a swoja droga to przechwalilam swoje dziecko dzis od rana tylko placze raczki i raczki dobrze ze chociaz w nocy spokojnie spi ;(
 
Agatko, bo podobno johnson jest najbardziej uczulający... przeżyłam to na Julce i wielu znajomych na dzieciach... używam nivea baby i bambino na zmianę i jest ok :tak:
 
reklama
Dziewczyny ja jeszcze 2w1 ale mam pytanko bo tak czytam Wasze doświadczenia i się uczę, czy malucha należy kłaść na boczku do snu od początku?
 
Do góry