reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

maluch w podróży

enka75

mamuśka :)
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2009
Postów
1 015
Miasto
Wa-wa Bemowo
na tym wątku możemy podzielić się opiniami o wózkach, fotelikach ect oraz gdzie zabrać maluszka, miejsca przyjazne dla dzieci a także podróż czyli samolot, pociąg autobus i samochód :-) bo przecież niebawem nadejdzie wiosna wakacje, z gondoli do spacerówek przesiądą się.

Właśnie poszukuję lekkiej spacerówki : wacham się pomiędzy PEG PEREGO a GRACO
 
reklama
witam po dłuższej nieobecnosci :)

tez jestesmy na etapie szukania spacerówki-parasolki i chyba zdecydujemy sie na którys model Maclarena xlr albo Kate Spade, musze jeszcze tylko sprawdzic czy sie zmieszczą bez problemu do bagażnika :)
chyba ze macie jakis inne propozycje dobrych spacerówek?

gondolka jaka mamy mutsy wystarczy nam na styk, bo mała rośnie az miło :) mamy do niej fotelik jeszcze ale duzo miejsca to zajmuje w aucie, zresztą auto chyba tez zmienimy na jakies kombii, szykuje sie rok wydatków
 
no witam tatuśka :)
jeśli chodzi o Maclarena to są dość hmm rachityczne , tak pzrynajmniej wyglądają , no ale może ktoś ma doświadczenie z takowymi ??
 
Niedawno był program w tv na temat spacerówek Maclaren i mówili, że dużo dzieci sobie obcięło paluszki bo mechanizm składania jest jakoś źle zrobiony. A Wy słyszeliście o tym?
 
Niedawno był program w tv na temat spacerówek Maclaren i mówili, że dużo dzieci sobie obcięło paluszki bo mechanizm składania jest jakoś źle zrobiony. A Wy słyszeliście o tym?
z tego co czytałem to 5dzieci w zeszłym roku w USA przytrzasnęlo sobie paluszki i w 4 przypadkach trzeba było je amputowac.... w Europie tez jakies przypadki były ale na pewno mniej, jest temat gdzies na forum o tej sytuacji
teraz są dodawane jakies nakładki gumowe na te felerne miejsca
najwazniejsze jest jednak to ze wszystkie te wypadki powstały podczas skłądania wózka przez rodzica wiec pytanie czy nie ma tez winy po stronie rodziców ze nie uwazali przy składaniu wózka?
kolorystyke maclaren ma dosc spokojną, mogla by byc bardziej żywa no ale wszystkiego miec nie mozna :)
 
no za 2 tygodnie, mała po raz pierwszy w daleką samolotową podróż zabieram ;-) zobaczymy jak to zniesie a przede wszystkim jaka jest obsługa linii lotniczych, jak traktowane są matki z dziećmi zwłaszcza tak malutkimi ;-)
 
no za 2 tygodnie, mała po raz pierwszy w daleką samolotową podróż zabieram ;-) zobaczymy jak to zniesie a przede wszystkim jaka jest obsługa linii lotniczych, jak traktowane są matki z dziećmi zwłaszcza tak malutkimi ;-)
Witajcie.enka75-a jakimi liniami bedziesz leciala?Nas czeka podroz 24marca,z Dublina do Berlina AerLingusem.Bardzo sie tego obawiam.Napisz prosze jak poszlo.
 
no za 2 tygodnie, mała po raz pierwszy w daleką samolotową podróż zabieram ;-) zobaczymy jak to zniesie a przede wszystkim jaka jest obsługa linii lotniczych, jak traktowane są matki z dziećmi zwłaszcza tak malutkimi ;-)
Z tego co słyszałam to dzieci przy starcie i lądowaniu strasznie płaczą(niby to przez zmiane ciśnienia)Jeśli chodzi o rodziców z dziećmi to moi znajomi ostatnio ze swoją córą do Angli lecieli.Nie musieli stać w kolejce do odprawy odrazu ich poproszono żeby przeszli na początek kolejki z dzieckiem.
Co do spacerówek to moja mama z Belgi mi przesłała.Fajna i lekka mało miejsca zajmuje-tyle że używka.
A powiecie mi jak jest z fotelikami.Kiedy powinno się zmienić fotelik z tego pierwszego pół leżącego??Bo mój mały waży 9 kg nóżki już mu wystają po za fotelik a jak sie rozglądałam to kolejne są już dla dzieci siedzących a mój Oli nie siedzi jeszcze.Niby te foteliki półleżące są do 9-10 kg lub do czasu gdy dziecku nóżki wystają po za.Co mam robić w takiej sytłacji??
 
reklama
mili- jaki model wózka jeśli można :-)
co do fotelika to też mam ten zgryz ale te 9-18 kg czy tez 9-36 sa juz dla dzieci siedzących no a moja nie siedzi hmm , jest ich tyyle na rynku ze zupełnie się nie ogarniam, z tego co wiem to maxicosi ma najlepsze recencje w crash testach
 
Do góry