reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

maluch w podróży

hej Dziewczyny!

Mam pytanie, czy ktos z Was mial taki problem: od czasu jak kupilismy nowy fotelik (9-18kg) co gdzies wyjezdzamy w trase po 15-20min Paulinka robi kupe.... masakra
Ostatnio jechalismy do Pszczyny to na autostradzie juz zrobila, wracalismy do Krakowa wieczorem, nie ujechlismy nawet 30km i znowu... a do tego jak juz zrobi tą kupe to sie cieszy jakby w totka wygrala :)
w sobote jedziemy nad morze, nie wie jak długo bedziemy w takiej sytuacji jechac
 
reklama
Ja stawiam na relaksik, Pauli jest wygodnie do tego telepawka w samochodzie i kupolek gotowy. My nad morze planujemy w nocy jechać więc Gabi będzie raczej spała. Mam też pytanie, jaki fotelik Maxi Cosi jest naprawdę dobry- bezpieczny i wygodny dla dziecia?? My mamy taki jakiś nieznanej firmy i głowa Gabi leci, postanowiliśmy zakupić jednak Maxi Cosi- tylko właśnie jaki???
 
ja mam maxi cosi XP. Jest oki ale bez wkładki też główka leci ale można nabyć taka wkładkę i jest git. No a tem maxi cosi o tyle fajny ze ma dobre wyniki testów, no i fajną opcja jest też to że jednym ruchem można uzyskać opcję do leżenia (no prawie do leżenia) aa i sa ózne nakładki tez do kupienia, np do napojów, czy też taki mini stolik/tacka
 
Ostatnia edycja:
Ja stawiam na relaksik, Pauli jest wygodnie do tego telepawka w samochodzie i kupolek gotowy. My nad morze planujemy w nocy jechać więc Gabi będzie raczej spała. Mam też pytanie, jaki fotelik Maxi Cosi jest naprawdę dobry- bezpieczny i wygodny dla dziecia?? My mamy taki jakiś nieznanej firmy i głowa Gabi leci, postanowiliśmy zakupić jednak Maxi Cosi- tylko właśnie jaki???

Hehe moze to rzeczywiscie relaksik, zadowolona to Ona jest bardzo w tym foteliku, zwlaszcza ze sama z tyłu sobie jedzie i ma na nas oko :)

my mamy Maxi Cosi Priorifix to to samo co ma enka75 - Priori XP tyle ze moj jest z isofixem
wiec tylko montazem sie róznią

Enka75 my kupilismy nakładke - pokrowiec na fotelik, polecam- bawełniana cos jak frotte wiec sie tak dziecko nie poci

testy adac pogladajcie sobie, te modele co ja mam i enka75 mają 4gwiazki, roemer tez jest super


acha i jeszcze mi sie przypomniało, nie kazde dziecko lubi jak jest ten zagłówek po bokach, my dlatego sie zdecydowalismy na Priorifixa, roemer duoplus czy safefix mialy to i min. dlatego odpuscilismy je
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam Maxi Cosi TObi i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ale i tak pozycja leżąca jest taka jakby jej nie było ...podobno ze względu na bezpieczeństwo nie może się za bardzo rozkładać... Ja nie wiem jak ja tą podróż nad morze przeżyje skoro nam dorosłym tyle czasu nie wygodnie w pozycji siedzącej to maluszkowi ma być dobrze?! nawet jeśli pojadę w nocy
 
Do góry