reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszek u doktora - szczepienia, leki, badania okresowe i inne

topoleczka, najlepiej skonsultuj z Waszą lekarką - ona prowadzi Waszego malucha, to będzie jej łatwiej ocenić jak coś. Ja bym się wstrzymała, szczególnie, że piszesz alergia na "coś" czyli nie wiadomo do końca co, a w szczepionkach występują także składniki alergizujące - np. niektóre są hodowane na białku jaja kurzego.
 
reklama
Topoleczko - każde uczulenie osłabia organizm więc ja bym się wstrzymała ze szczepieniem. Tak długo jak nie wiesz od czego i nie wyeliminujesz tego
 
Dziewczynki. Mojemu młodemu ostatnio w nocy strasznie śmierdzi z buzi, jakby się jakiejś zgnilizny najdł. Jak myślicie, czy to jest powód do niepokoju ?
 
Dziewczynki. Mojemu młodemu ostatnio w nocy strasznie śmierdzi z buzi, jakby się jakiejś zgnilizny najdł. Jak myślicie, czy to jest powód do niepokoju ?

A czy język / wnętrze buzi wygląda normalnie - sprawdź czy ma biały nalot / białe kropki - ---- to mogą być pleśniawki
 
buzia jest ok, bez nalotu i innych dziwnych rzeczy. Tylko właśnie w nocy jak śpi to cuchnie jakby nigdy "zębów" nie mył i jadł jakąś zgnilizne. Nie wiem, może to coś od żołądka?
 
odbija mu się bardzo bardzo żadko, a co do nowości, hm... chyba nic takiego nie dawałam co by wcześniej nie jadł, przynajmniej tak mi się wydaje, niech pomyślę....raczej nie. Ale po rzeczach które jadł wcześniej też mu śmiedzi.
Jutro idę na szczepienia to muszę się spytać lekarki
 
To może byc jakaś grzybica, biorąc pod uwagę to co pisałaś wcześniej, i fakt, że był antybiotyk - myśle, ze właśnie tak jest. Tym bardziej poszukaj lekarza, który leczy naturalnie.
 
reklama
Oj Kaju,widzisz nawet ona to nie wpadłam, że to może być po lekach. Antybiotylu nie miał, ale po innych lekach też może coś mu nie pasuje w żołądku:(
Dzięki :)
Jestem już po rozmowie z moją lekarką i kazała mu dawać probiotyk :)
 
Do góry