reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszek u doktora - szczepienia, leki, badania okresowe i inne

reklama
Kurcze, a mojemu młodemu nic nie przechodzi. Dalej cuchnie mu z buzi i robi brzydkie kupki. Do tego czasami dostaje szorstkie policzki. Zastanawiam się, czy może coś faktycznie w jedzeniu mu szkodzi. Od wczoraj nie daje mu nabiału, zobaczymy za parę dni... Myślicie, że mógł nabawić się jakiejś alergi, na coś, co wcześniej mu nie szkodziło? Co może jeszcze uczulać, co wyeliminować z jedzenia?
Mleko od małego ma nutramigen, bo jako niemowlaka bolał go brzuszek i cały czas się prężył.
Macie jakiś przepis na jakąś paste do chleba, żeby nie dawać mu kanapek z masłem?
 
Ostatnia edycja:
No widzę, że z prężeniem maluszków miałyśmy taki sam problem... Tymek pił Bebilon Pepti, od niedawna przeszliśmy na zwykły Bebilon, ale też ma na coś lekkie uczulenie (szorstkie policzki czasami). Muszę wyczaić, na co. Co do brzydkiego zapachu: ja nie mam takiego problemu, ale może pomogą Ci jakoś te artykuły:
Brzydki zapach z małej buzi - Przyczyna może tkwić w diecie / Zdrowie / Kołyska (niemowlę 0-3 miesiące) / dzieci, ciąża, poród, pielęgnacja i wychowanie - portal dla rodziców
brzydki zapach z ust - Forum dziecko-info.com
Przykry zapach z ust u 14 miesięcznego dziecka - Zdrowie małego dziecka - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
topoleczka,wielkie dzięki za linki . Już zabieram się do czytania :)

Chyba będe musiała pójść do innego pediatry, bo moja nie widzi problemu. Priobiotyk dajecały czas. A ja uważam, że to już za długo trwa
 
Ostatnia edycja:
A Antoś od wczoraj ma takie czerwone policzki jak burak wygląda,tak jak by był cały zgrzany ale wczoraj byliśmy u teściowej i ta nakarmiła go pączkiem własnej roboty,no ręce opadają.I od wczoraj nic nie jest lepiej.
 
Bećka, jeśli uważasz, że za długo, koniecznie zmień lekarza:tak:Intuicja matki jest najważniejsza:tak:

Justyś, mój też tak czasami ma... Jakiś czas temu po ogórku kwaszonym miał takie czerwone policzki (zwłaszcza lewy).Wprawdzie nigdy nie trwało to dłużej niż kilka godz. A czym go karmi teściowa i prababcia, jak u nich jest, wolę nie wiedzieć... Wytłumaczyć im się nie da, i tak dają... Brak słów:szok:Dowiedziałam się niedawno od męża siostry, że prababcia Tymka mówiła kiedyś do innego dziecka coś w stylu: "No, weź i tak rodziców tutaj nie ma!" To tak niewychowawcze, że aż nie trzeba tego komentować...
 
reklama
a ja muszę się wybrać z D na szczepienie jakoś mi wiecznie nie do drodze a pewnie niedługo znów mnie będę gnębić telefonami :/
 
Do góry