reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Marza..absolutnie jej podaj na rotawirusa :tak:, wszystko jedno którą, słuchaj, to koszmar, jak maluch musi trafić do szpitala z tego powodu, bo zwraca wszystko co weźmie do ust i jest pod kroplówką - wiem, bo to przeżyłam :wściekła/y:. No a resztę to ja podałam 6w1, żeby ją tylko raz kłuć ( Alicja dostała w tym samym wieku 3 ukłucia -w obie rączki i w nogę i xle to wspominam) - InfanrixHexa, za to potem w wieku 18 miesięcy w ogóle juz nie trezba doszczepiać na wzw, jak się weźmie 6w1 :) Mojej Nastusi nic nie było po szczepieniach, ani gorączki ani biegunki...Fajnie, że się wszystkie znalazłysmy, bo juz mi się tęskniło :-D
 
reklama
hej dziewczyny,dzieki za zaproszenie:) mnnie dzisiaj czekaja pierwsze szczepienia - ojj boje sie jak Mati to zniesie:/ jak znajde chwilke czasu to dokładnie rozpracuje to forum:) pozdrawiam:):-)
 
no i szczepienie mamy za sobą,wzięłam 3w1 odpłatne -100złoty:/ i przeciw żółtaczce..było troche płaczu,ale teraz mały zasnął na chwilke i jest spokojniutki!a co z opatrunkami po szczepieniu?mi pielegniarka mówiła abym przemywała spirytusem 50:50 woda i spirytus...:szok:
 
aha mój mały wazy 5900 i Pani doktor swierdziła,ze duży chłopak i ma duże zapotrzebowanie na jedzenie,a butle mu podaje 2 razy dziennie,caly dzien ciagnie cyce...mała kluska !!!
 
Hej dziewczyny moja Nadia waży już 5645 w ciągu ostatnich dwóch tygodni przybrała 800g lekarka jest pod wrażenim jak mała rośnie jest karmiona tylko piersią urodziła się 29.03.2009 o 12.45 miał 54cm ma teraz 7 tygodni i 2 dni jesteśmy juz po szczepieniach była kłuta 2 razy powiedzcie mi czy jest jakas sczepionka żeby kluc tylko raz dziecko i jaka to cena
pozdrawiam
 
ja niczym Mikusia nic nie przemywałam, po kilku godzinach nie było już śladu po szczepieniu...rzeczywiście kluseczka z Mattiego :-), będzie postawny mężczyzna, super...
ja przestałam jeść czekoladę i młodej poprawiła się cera na buźce:happy2:.
byłysmy właśnie na zakupach - biedny tata -trzy babeczki w domu - makabra!!! -żadnej przy zakupach nie mogę ominąć, hehe...
 
aha na rotawirusa u mnie nie szczepia:/ musze isc po recepte na ta szczepionkę i zgłosic sie wtedy na szczepeinie:/ a kosztuje ono 300 zloty...jak dobrze ze jest to becikowe hehe chociaz na szczepienia bedzie..
dzisiaj rano zauwazyłam,ze maly lezac na plecach opierał sie na pietach i wyciagal plecki do gory,a jak sie go ttrzyma za rece to dzwiga sie do siadania...skubany...za wczesnie na takie akrobacje:)
 
Aha, Patrycja, jest taka szczepionka, ale trzeba ten program zacząć od początku szczepień i sie go kontynuuje (tzn. jak już zaczniesz szczepić np. 6w1 lub 5w1 to musiz to kontynuować).Więc już chyba jest na ta decyzję za późno, ale dla pewności zapytaj lekarza, bo może w drugą stronę ta zasada nie działa....
 
url=http://www.suwaczek.pl/]
50fa5dc5a5.png
[/url] dzieki za pomoc
 
reklama
Do góry