reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

reklama
Cześć mamuśki jakoś nie potrafie sie odnaleść na tej stronie(może z braku czasu)ale myśle że niedługo sie wprawie-chciałam zainformować że 40 tyg. już działa normalnie(nie wiem co tam sie działo ale już jest oki)!Dziewczyny jestem troche smutna!wszystko już po operacji było oki a tu nagle dziś zauważam że na cięciu w jednym miejscu bardzo sie zaczerwieniło i ciutke spuchło-mam nadzieje że to nic poważnego-pisałam do lekarza ale pewnie odpisze dopiero jutro a ja całą noc będe sie modlić i mysleć!!!Kurcze a już było tak dobrze!!!!!pozdrawiam i uciekam bo rano jutro musze wstać
 
Ostatnia edycja:
url=http://www.suwaczek.pl/]
50fa5dc5a5.png
[/ur

hej dziewczyny a moja Nadia dziś w nocy ładni mi dała w kość nie spała cała noc a teraz spi jak suseł nie wiem coś się jej ostatnio poprzestawiało ? W dzień spi a w nocy rozrabia pozdrawiam:-)
 
Ups...to bedzie trudne, ale nie daj jej spać juz od popołudnia tylko ją "wymęcz" i będzie spala w nocy....może. U mnie to działa.
 
Hejka Dziewczęta:)!ale pięknie ruszyło tu pisanko:).Brakowało mi tego.Wczoraj ze starszakami zaliczyłam wizytę u alergologa ,no i Nikodem na wrzesień został zapisany na testy a Sara na pierwszą spirometrię,zobzaczymy czy ud jej się oddychać by udało się badanie;).Przy okazji wybuliłam 60zł na wizytę prywatną u tego samego doktorka,poprosiłam by zbadał Emilkę bo w nocy bardzo mi kaszlała wilgotnym kaszlem i była mocno nie spokojna.Temperatury niby nie miała 37'1,mam nadzieję że to od ciepłoty w pokoju no i od tego że się ciągle kręciła i płakała.Dr zbadał malutką i stwierdził,że wszystko jest ok,a ten katar to może się okazać alergiczny (pyłki)??Dziwne to trochę u 7tyg dziecka taką diagnozę usłyszeć,ale pan dr powiedział ,że się zdarzają takie wypadki.Przepisał jej calcium,Rubital i Rutinacea junior -po 1łyżeczce 3razy dz!Aż się boję,czy nie zadużo tego na raz??
 
A jeszcze chciałam się spytać was,czy któraś wie jak zesto prawidłowo robią kupeczki maluchy karmione butlą?Wy szczęśliwczynie karmiące piersią,aż zazdroszczę:).Emilka robi raz dziennie ,ale ilością tak wielką,że wszystko wypływa jej każdą możliwą stroną:)!Czy może nie odpowiednie mleko jej daję?Tylko,że nie zauwazyłam by bolał ją brzuszek.A może ona reaguje katarem na te mleko?Matko wymyślam już chyba niestworzone rzeczy.Chcę mieć chociaż jedno dziecko bez alergii!:).Bebiko to dobre mleko;)co?
 
Witajcie dziewczyny!! cieszę się, że znalazło się miejsce gdzie możemy nadal się komunikować. Szkoda, że 40 tyg. nie uruchomiło i pewnie nie uruchomi w najbliższym czasie zakładki dla świeżo upieczonych mam.
W skrócie co u mnie. Miśka rośnie jak na drożdżach, cały czas jestem mleczarka przez mojego Kubola nazywana mleczną krówka :) Mleczarka jestem w domu a poza domem jestem Milk Drive :)
Mała przesypia noce z 2 pobudkami na zaspokojenie swojego pragnienia. Kuba zakochany w małej po uszy. Pilnuje, pomaga, daje swoje zabawki - oby mu tak zostało.
Kuba trochę mi się pochorował, dwa dni temu temp. pod 40 stopni, ale po podaniu Ibum temp. spadła i już się nie pojawiła. Dla odmiany katar, kaszel więc chodzi dumnie w domu w maseczce i udaje pana doktora. :)
A ja czuję się dobrze, energia mnie roznosi i służy :) hi hi
A Myszkorku chodzimy do parku :) i może spotkamy się któregoś dnia :) co Ty na to?
Pozdrawiam Was dziewczyny :)
 
o widzisz Inka ( tak w ogole witam po długiej przerwie), o to mi chodzilo w zamyśle. Może przyszły tydzień? w tym jestem sama z dwójką maluchów, bo mąż na kursie w Poznaniu, ech...gehennę mam, ale jakoś idzie, najgorzej to rano się wybrac z nimi do przedszkola zapowadzić Alicję a potem wykapać i położyć spać...

Dotmarku :) dzieci, które jedza sztuczne mleczko, robią gęstsze kupy i mniejszą ilość niz karmione piersią ( i tyle wiemz tego, co mnie uczyli, a jak w praktyce, to nie wiem).

AHA..A TAK W OGÓLE TO DZIŚ NASTKA MA 8 TYGODNI :-)

40tygodni znowu ruszyło, ale...nie wiem jak Wy, ale ja tu pobędę, bo tam nie ma zakładek dla mamuś a tu jest jakos wygodniej :)
 
reklama
ja w tym tygodniu też nie dam rady bo też jestem sama, mój kochany mąż rysuje i rusuje i zero czasu dla nas bo terminy gonią. Jedyna pomoc to taka, że rano odprowadza Kubusia do przedszkola i tyle :) no i całuje śpiące maluchy po powrocie do domu, dla mnie czas po 22 gdzie ja padam wtedy na nos :) hi hi może przyszły tydzień będzie bardziej ułożony.
A spotkanie ja bardzo bardzo chętnie oby tylko pogoda w dzień, który ustalimy nas rozpieściła a nie zalała deszczem :)

Fajnie tu!
 
Do góry