reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

myszor78

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2009
Postów
1 126
Hejka wszystkie dziewczyny z wiadomo skąd..ale mialysmy przerwę. Czekamy tu na Was z dotinką!!!!!
 
reklama
Jestem,jestem:).Na początku ciężko było mi tu się znalezć,ale dałam sobie radę:).Dziewczęta przybywajcie;)!!Najwyższy czas wspólnie powymieniać się plotkami,co gdzie kiedy i jak.
Na początek: Moje starszaki-Sara 6lat-zbuntowana dama,dzięki Bogu chodzi chętnie do przedszkola,Nikodem-3latka -cichy rozrabiaka zaczął się bardzo interesować swoją siostrzyczką Emilką!Zgrozo!!Ostatnio przyłapałam go na tym ,że podnosi ją do siadania w kołysce!!Przecież ona nie ma jeszcze 2 miesięcy!!No i moja ostatnia pociecha-Emilia Natalia:),jeszcze niedawno pisałam wam że to Okruszek(2820g i 52cm),teraz już ta Kruszynka stała się Kruszyną;),nabrała ciałka,buźka okrągła i pełna:).Emilcia zaczęła się interesować światem zewnętrzym tak bardzo ,że najlepiej jej na ręku mamy lub babci,u taty niestety jest tylko na śpiku bo on wraca do domu z pracy jak już dzieci śpią:(.Wystarczy malutką położyć do wózka ,czy kołyski,to dostaje "bólów plecków",jedynym ratunkiem to wziąć ją znowu na ręce,ale nie poddaję się,bo przecież trzeba coś w domu zrobić.Wczoraj pod czas kąpieli zaczęła sobie gadać i w głos się śmiać.To było cudowne:)
 
witam kobitki!narazie z braku czasu tylko na moment.jestem mama 5 tygodniowej Juli Ingi.pozdrawiam i w wolnej chwili napisze wiecej.pozrawiam.Marza
 
Witam dziewczyny!!! ja też jestem ze sląska z Tychów obecnie mieszkam w Anglii, również jestem niedługo na tym forum ale się rozkręcam coraz więcej wiem, witam Was mamusie i również nowe mamusie na naszym forum :) widzę że moja Roksanka na tym forum jest starsza od Waszych bobasków kochanych ale i tak nam miło:)
 
Właśnie popsuło się te 40 tyg,a myślałam że nas przegonili bo już nasz czas minął;),ale świetnie ,że możemy tu się odnależć:)
 
Wow..ale super. No i dziewczyny wszystkie się znalazły!!!Ale szybki odzew, fajnie, tutaj poklikamy. 4otyg...poszło w odstawkę. Mam nadzieje że sie tu zadomowimy. Moja Nastka ma już prawie 8 tygodni, tydzień temu ważyła 4,5 kg, jestesmy po pierwszych szczepieniach i na razie wszystko ok. aha, od 6 dni się usmiec ha świadomie, a nie tylko na boki jako tiki :)
napisze jutro coś więcej bo muszę dzieci kłaść spać.
pozdrawiam !!!!
 
Witam mamuśki ja również do was dołańczam,jestem tu na momencik bo mały dziś strasznie marudzi i nie mam zbytnio czasu-chwila jak sie zabawi!pozdrawiam was i myśle że tu też nam będzie dobrze.
 
Czesc dziewczyny! Moja Juleczka urodzila sie 10 marca i wazyla 4.660.Pozdrawiam wszystkie swiezo upieczone mamy,Czy ktoras z was ma problem ze skaza bialkowa?jeszcze nie bylam u lekarza,bo krostki na twarzy nie wygladaly zle,odstawilam bialko 4 dni temu a buzia wyglada okropnie bo zrobily sie czerwone suche placki ,a dzis zrobily sie wilgotne .Czy ktos ma podobny problem?
 
reklama
witajcie!!myszor jaka szczepionke podalas Nastce?ja mam w przyszly wtorek i sie zastanawiam rowniez nad rotawirusami.co o tym sadzisz?pozdrawiam wszystkich.
 
Do góry