reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Witam milutko w świąteczny wieczór :)
Święta i po świętach ... Koszmarne obżarstwo ...
A jak Wam minęły święta ?
Muszę Ci Haneczko bardzo podziękować za pomysł z kuchnią dla Tośki . Rewelacja !!! Mała zaabsorbowana niesamowicie . Podobają jej się dźwięki gotowania i smażenia . Miesza i kombinuje i przybiega do nas i każe smakować . Zabawa wyśmienita. Dostała inne zabawki ale to jest jej miłość . Oby na długo :)
Dziewczyny święta minęły przybywajcie :tak::tak::tak:
 
reklama
Witam po świętach ...
A gdzie się zapodziały siostry ? Jeszcze świętujecie ?
A ja siedzę w sklepie i się nudzę ... klientów brak :szok: Masakra
Aniu dopiero doczytałam jak Cię załatwili w robocie . Pajac ! Ten co ma się podpisać pod Twoją pracą to pewnie jakiś przydupas szefa ... Jak by to powiedział mój małż bo to Polska właśnie ...
Haniu uświadom nas o kogóż to powiększyła się rodzinka ?
A muszę Wam powiedzieć , że mój mnie wkurzył w Wigilię na maksa . Wyobraźcie sobie ,że dostałam od niego automat do pieczenia chleba :szok: Już ostatnio się burzyłam , bo jak byłam jeszcze w ciąży to kupił mi taki kombajn kuchenny z malakserem , sokowirówką i innymi pierdołami . A teraz znowu !
Owszem to jest fajne ale nie na prezent dla żony! A co ja tylko do kuchni i garów się nadaję ?! I ma teraz dupek szlaban - z kucharką sexu brak a co...
Dziewczyny wracajcie !!!
 
Jestem i ja
Zmęczona na maksa nawidziła nas rodzinka tzn moich rodziców których widziałam po raz pierwszy na oczy. Dziewczyny masakra, takich niegrzecznych chłopców 6 i 8 lat to jeszcze nie widziałam. Efekt 2 dniowej wizyty mama wykończona psychicznie, internet odinstalowany, wszystkie półki przetrzepane. 2 słoiki cisteczek zjedzone (takie słoiczki pochłaniamy przez miesiac podczas niedzielnych obiadków:szok:) A odzywki do rodziców:szok::wściekła/y: nie jestem za biciem dzieci ale tu pasa i dobrego lania trzeba.
Dorotko u nas Jasiek też gotuje:-D także kuchnia super sprawa. Rodzina się powiększyła o Karolka szwagrowi (brat mojego małża) ułozył sobie drugi raz życie. W święta zostaliśmy na noc u teściów z pierwszego na drugi dzień, a oni tam na razie mieszkają w jednym pokoju bo kończą mieszkanie na dole w domu. Niezły hardcore mały ma 10 dni i juz uznaje tylko ręcę, można im mówić tłumaczyć że nie tędy droga ale gdzie tam. Sami się przekonają. Także w drugi dzień świąt bawiłam młodego bo szwagierka wykończona już. Ciekawe kiedy zorientuje się że sama na siebie bicz kręci.
Co do prezentu fajna sprawa taki automat, chlebek ,mniam wychodzi ale rozumiem Cię calkowicie jakaś perfuma inny drobiazg i od razu byłoby lepieja teraz to u Was coś na zasadzie tego kawału
żona prosi napraw kran,
mąż ja nie hydraulik,
kontakt się zepsuł
ja nie elektryk itd w końcu
mąż wraca do domu wszystko naprawione dziwi sie kto to zrobił,
a żona na to przyszedł taki złota rączka i wszystko naprawił
i ile zapłaciłaś
a powiedział że albo mu się oddam albo zaśpiewam
i co mu zaśpiewałaś?
nic ja nie piosenkarka:-D
Mój nie był lepszy a nawet chyba gorzej od 2 tyg walczy z 2 wypożyczalnia co by do świąt zdążyć (nie zdążył:confused:) i co prezentu szukał w wigilię myślałam że go uduszę jak potrzebowałam jego pomocy w domu.Nic nie znalazł bo tak na szybko to bieda, a dwa wszystko przebrane. Efekt taki że prezent dostałam dopiero dziś:dry::eek:

Gdzie sie podziewacie po świętach??
Marzenka co z Justynka od czasu jak pojechała do Poznania milczy..:-(
 
Ostatnia edycja:
No i piszę sama do siebie:eek:
Gdzie Wy poznikałyście Ania, Dorotki, Monika, Marzenka, Justynka, nie wspomnę już o Kasi i Joli??
U nas dziśdzień świra moje dziecko na wszystko jest na nie drze się i wrzeszczy od rana, a teraz na dodatek jak zawsze szedł spać sam bez problemu to wyskakuje z łóżeczka i ucieka. Za chwilę wyjdę z siebie i stanę obok:wściekła/y:
 
TOSIA MA OSPĘ !!!
Ja chyba oszaleje ,znowu coś dopiero tydzień zdrowa a dziś siedzę w robocie mamcia do mnie dzwoni, że młoda cosik niewyraźna i jest ciepła . Nie mija godzina i dostaję telefon , że ma kilka krostek i to raczej nie potówki :wściekła/y: Dopiero mój mnie wymienił w sklepie o 16tej i dzida na Toruń do lekarza . Rozbieram ją w przychodni a tam już więcej krostek. No i mamy ospę .
Właśnie zasnęła . Też mykam spać , bo nie wiem na jak długo zasnęła :(
Aniu to miałaś wesoły dzień . Jasiek artysta :-D
Dziewczyny co z Wami ? Przybywajcie ! Nie mam Waszych maili a musimy coś zadziałać !!!!!!!
 
Hej dziewuszki:),rzeczywiście pustki tu takie,ze echo słychać:).Dorotka,ospa szybko minie ;),wiem bo moja trójka miała jedno po drugim.Uciążliwe i wykończyło mnie smarowanie,ale jak pomyślałam sobie,że co jakiś czas jedno miało by chorować to dziękuję,wolę hurtowo:)).Dużo zdrówka i oby nie wysypało Tosieńki za dużo.
Haniu dziękuję za info :) i jestem za przeprowadzką,zresztą odpisałam już na gg.Mój log to jak zwykle dotinka:-).
Dawać tu z powrotem dziewczyny:)
 
hejka mamuski
widze ze zmiany na forum:) ciezko bylo mi was znalesc:/ ale sie udalo:) nie mam za wiele czasu,w skrocie- swięta swięta i po świetach- mineły spokojnie:) Mati potrafil zjesc 8 pierogow na raz:) mial apetyt:)brakowalo jednak Aleksa-ale przyszle swieta mamy spedzic razem:)
Mnieniestety chyba coś łapie bo boli mnie gardło i mialam goraczke

no nic napisze innym razem bo cos net mi szwankuje i raz jest raz go nie ma:/


ps. dodaje fotke mojego brzdaca z Mikołajem:)

pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego w NOWYM 2011 r. :)
 
Hej dziewczyny sorryy ze się nie odzywałam tyle czasu, ale poprostu przy szatanicy:no: Oli nie mam go zbyt dużo, po całym dniu mam tylko ochote położyć się do łóżka. Świeta u nas udane chyba jak wszedzie.:-)

Napisze więcej jutro a dziś życze wam, Szczęśliwego Nowego 2011 Roku spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń.
 
reklama
Do góry