reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

maluszki i mamusie z Kaszub

Witam

Coś tu się ruszyło :-)
doveinred fajnie że domek nabiera kształtów, ale wiadomo, że te końcowe prace też sporo kosztują, my jak na razie mamy działkę, tylko działkę, albo aż a na niej nic, poza kilkoma drzewami które zasadziliśmy.
Kurczę, że to wszystko tak musi kasę pochłaniać, wszystko takie drogie............
Ale też bym chciała chociaż domek w stan taki żeby mieszkać w jednym pokoju i mieć jako taką kuchnię i łazienkę, żeby chociaż było gdzie się umyć:sorry2: Ale u nas to daleka droga jeszcze :-(

Chociaż pogoda dopisuje, bo lato to się niezbyt udało :no:
 
reklama
No , takie prace wykonczeniowe czy reszta spraw jak : piec, szambo itp. to pochlania kase ale powoli do przodu.
U nas tez juz planujemy jakies drzewka ale to tez dluga droga do tego.

CO do pogody to racja , przez miesiac jak bylam na wakacjach to tylko kilka dni bylo naprawde fajnych, nawet nie bylam nad jeziorem :-(, no nic moze za rok lato bedzie udane.

U nas dzisiaj wieje, od USA jakis huragan nadszedl (tu czesto wieje) i jakos mnie glowa boli - poprostu potrzebuje odpoczynku.
 
Witam
No teraz we wrześniu nawet pogoda fajna, nie ma co narzekać, tylko niezbyt pozytywnie nastraja że dzisiaj to ostatni dzień lata kalendarzowego, także od jutra jesień, ale mam nadzieję że taka prawdziwa przyjdzie jak najpóźniej :sorry:

Kupiliśmy na targach w Lubaniu brzoskwinię, trzeba jeszcze tylko posadzić i chyba jakoś dwa razy w roku opryskiwać, podobno najpierw jakoś w styczniu czy w lutym, zobaczymy czy się przyjmie :-)

Gdzie sie podziewa reszta Kaszubek :-):-D ??????????
 
Nie wiem czy jeszcze ktoś tu zaglada ale ja sie zgłaszam :-) i żeby nie było ze sie nei przyznaje ze jestem z Kaszub bo mi akurat bardzo sie tu podoba i nigdzie się nie wybieram dalej :tak:
 
WItam na nowo. Nie pisalam bo od 30 maja nie mielismy neta . Przeprowadzalam sie ze szkocji do Polski wiec duzo zamieszania bylo. Ale teraz juz bede . Pozdrawiam.

Ps mieszkam we Wielu niedaleko Kozcierzyny wiec jakby co to zapraszam na kawki :)
 
Witam się i ja:) Też mieszkam na Kaszubach - choć to pojęcie dosyć ogólne jest. Ale mieszkam z rodzinką niedaleko Koscierzyny. Jestem mamą trzech synków:) Z czego najmłodszego urodziłam w tym roku w Koscierzynie.
 
reklama
Do góry