reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

maluszki i mamusie z Kaszub

doveinred

my little precious...
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2009
Postów
2 199
Miasto
Wiele
Postanowilam zalozyc taki watek poniewaz sama z mezem pochodzimy z kaszub choc obecnie znajdujemy sie na emigracji, choc zapewne za 2 latka wrocimy na nasze ziemie ojczyste.

Wiec ktokolwiek pochodzi z tych okolic, piszcie, zapoznamy sie wszystkie, wymienimy opinie i porozmawiamy o naszych pociechach czy innych nie istotnych sprawach.:-):-):-)

Zapraszam:-):-):-)
 

Załączniki

  • Untitledmaly.jpg
    Untitledmaly.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 309
reklama
Ha Ha wiedzialam ze tak bedzie ... zadko kto sie przyznaje... spoko (no chyba ze nie ma ani jednej mamusi z tej czesci pomorza)
Wytrwale poczekam :-):-):-)

POZDROWIONKA
 
Poczekamy zobaczymy:-)
Jak tam ty i twoje malenstwo? Widze ze juz ma 8 mies- fajnie, mam nadzieje ze rosnie zdrowo.:-)
 
Jest lekko przeziębiony, ma katarek ale jemu to nie przeszkadza w codziennych szaleństwach. Cóż taka pora roku.
A jak Twój synek?
Skąd dokładnie pochodzisz?
 
Moj synek ma sie dobrze naszczescie narazie nie choruje :-) z czego sie bardzo ciesze. Coraz to bardziej aktywniejszy z dnia na dzien.
Jestem z Czerska jest to pomiedzy chojnicami a starogardem gd. Jak bylam na studiach to byly 2 dziewczyny tez z Rumi, wsumie to tez o maly wlos tam bym nie mieszkala za mlodu :-)
 
reklama
Jestem , jestem ...miałam chrzciny i nie bardzo miałam czas na siedzenie w necie. "Imprezka" się udała, goście zadowoleni, "mały aniołek" również :-)
 
Do góry