reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki z maja 2007

reklama
Witaj madzia widze ze juz dotarlas
widze ze godz tez pochrzanione ale przynajmniej mozna normalnie wysylac
moj maly tez juz spi a corcia zasypia
dziewczyny sa jeszcze na tamtym forum
a jak Nadia ci spi w nocy dobrze?:tak:
 
hejka!!! a zależy kiedy nieraz ładnie a niekiedy tragedia!!!! mam największy problem z usypianiem bo ona nie umie sama zasnąć musze ją lulać we wózku inaczej nie zaśnie!!!! normalnie tragedia
 
Acha moj na szczescie zasypia z butelka mleka w lozeczku ale tez roznie spi nieraz po godz sie juz budzi i ryczy albo drze sie po nocach:wściekła/y:
ale codzien laduje w nocy w moim lozku a tatus musi sie przenosic do corci:-D
ja narazie lece na tamto forum zobaczyc papa
 
ok. wlaśnie znowu się obudziła i musiałam ją przekładać z łóżeczka do wózka i lulać!!! jak mam ja nauczyć zasypiać??????
 
Kurde przerabane tak lulac a nie mozesz dac jej mleko i polozyc do lozeczka niech troche pokrzyczy i moze zasnie przeciez nie bedziesz tak lulac ciagle:no:
ja na chwile wskocze w edycje cos pokombinuje i zaraz wracam
:-)
 
Witaj madzia widze ze juz dotarlas
widze ze godz tez pochrzanione ale przynajmniej mozna normalnie wysylac
moj maly tez juz spi a corcia zasypia
dziewczyny sa jeszcze na tamtym forum
a jak Nadia ci spi w nocy dobrze?:tak:
hej Madzia,zalogowałam się ale jeszcze nie wkleiłam suwaczka ani zdjęc,może jutro to zrobię
mam wrażenie że tam jest nam lepiej...
 
reklama
Do góry