reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2010' rozpoczęty przez elvie3, 9 Wrzesień 2009.

1. elvie3

elvie3 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kochane Kwietnióweczki,
    jestem w Niemczech i są tu tzw. Flohmarki na których sprzedaje się nowe i używane rzeczy, taki pchli targ po prostu. Masa kobiet wyprzedaje często zupełnie nowe lub kompletnie nie zniszczone ubranka po maluchach.
    Z uwagi na to, że jestem tu po raz ostatni i 20.09. wracamy do PL chciałabym się trochę obkupić, bo pluszowego body po 50centów w PL nie kupię. A tu prawie wszystko jak nowe i cena max. to 1euro, czyli 4zł:-)
    W związku z tym mam prośbę do tych mam, które mają orientację w jakim miesiącu Dzidziuś nosi jaki rozmiar? Chodzi o to, żeby np. zimowych ciuszków za małych nie kupiła itd.
    Wiem, że startujemy od 56-62 (1-2 miesiące) i wiem, że każde dziecko rośnie w swoim tempie, ale chociaż tak orientacyjnie poproszę.
    Z góry dziękuję i Brzuszki całuję:-*

2. malena81

malena81 mamusia październikowa 08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    I znowu NOWY temat???
    To naprawdę konieczne?

Ale u nas mniej więcej tak:
    1-3 56-62
    3-6 62-68
    6-9 68-74
    9-12 74-80

z tym, ze niektóre ciuszki np. na 68 sa miejsze od tych na 62, a z niektórych wyrosła "wszerz" wczesniej niż wzdłuż. :-)

3. reklama
  4. studjujacamama

studjujacamama Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie wiem czy warto najmniejsze ubranka kupować. Dziecko może sie wieksze urodzić...

5. volin

volin Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie rozumiem problemów z założeniem nowego tematu. Możesz mi to wytłumaczyć łopatologicznie? Jak mam jakieś pytanie to mam to pisać w ogólnym wątku i szukać potem odpowiedzi na 100 stronach?? To już druga dziewczyna, która krytykuje ilość wątków. Wydawało mi się, że forum jest od tego, żeby pytać i rozmawiać, ale nie bardzo widzę, jak zrozumieć cokolwiek i kogokolwiek w wątku mającym paręset stron bo nowy "wprowadza bałagan". No sorki ale niedługo będziemy się bać o coś zapytać bo trzeba by było założyć nowy wątek... To jaki jest cel tego forum? Jeden tasiemiec ze wszystkim?

6. elvie3

elvie3 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziewczyny, założyłam nowy wątek, bo nie miałam gdzie "podpiąć" mojego pytania.
    Nie wrzucę go przecież do badań, przebiegu ciąży czy zachcianek;-)
    No i chyba mamy większy porządek jak każdy temat ma swój wątek, a nie jeden wielki mix o wszystkim i niczym..
    Dziękuję za odpowiedź:-*
    W między czasie znalazłam na innym forum informacje, więc wklejam - może innym również się przyda:
    1miesiąc - 56
    2-3 miesiące - 62
    3-6 miesięcy - 68
    6-8 miesięcy - 74
    9-10 miesięcy - 80
    11-12 miesięcy - 86
    13-14 miesięcy - 92
    15-18 miesięcy - 104
    Miłego dnia i udanych zakupów dla Maluszków;-)

P.S. Czy któraś z Was też już coś kupiła czy tylko ja taka szybka jestem?:-) Zwyczajnie nie mogłam się oprzeć!!

7. volin

volin Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja czekam aż będę znała płeć, bo po mojej małej mam całą furę ciuchów i nie wiem, czy się przydadzą :-)

8. justa24

justa24 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no, warto wiedziec najpierw jaka plec i potem kupowac. ale jesli ty elvie3 masz ostatnia okazje na flohmarktach pogrzebac, to to zrob, tam mozna naprawde fajnie kupic i tanio, ja mieszkam na stale tutaj takze pogrzebie sobie po flohmarktach jak juz bedzie dzidzia na swiecie, a co do rozmiarow to dzieki dziewczyny za info, to sie nam wszystkim przyda. a watkow zakladajcie ile chcecie, uwazam ze to jest o wiele lepiej niz na jednej stronie wszystko, potem jak mnie 2 dni nie ma to juz nie kumam kto i co:szok::szok:

9. malena81

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie denerwuj się bo dziecku zaszkodzisz.
    No to łopatologicznie.
    Zobaczysz, że za parę miesięcy, jak naprodukujemy tysiące postów łatwiej będzie się odnaleźć jakieś informacje jak będzie kilka konkretnych wątków typu:
    wyprawka dla malucha, samopoczucie w ciązy itp

U nas na październiku 2008 funkcjonuje to super, a nowe wątki zakłada moderator na prośbę dziewczyn.

Podkreślam, ze to wyłącznie moje zdanie.
    Przecież nie muszę tu pisać, prawda?

10. reklama
  11. volin

volin Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    O moje dziecko się nie martw, ma się super. Wkurzają mnie po prostu laski, które przychodzą z innych forów i krytykują bo u nich jest inaczej i lepiej. Więc skoro tak tu źle to po co wchodzisz? Wprowadzaj zamęt na swoim forum. I dokładnie, nie musisz tutaj pisać, bo swoją krytyką nie pomagasz.

12. malena81

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    1. Nie przychodzę z innych forów, tylko z innego działu tego
    i chyba mam prawo do wyrażenia swojej opinii
    2. Do laski to mi daleko. :-)
    3. Odczep się ode mnie tylko pisz na temat :cool:
    Zamiast odpowiedzieć Elvi na pytanie to próbujesz się tu wykłócać.

Poleć forum