reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Spokój Laski- Grubaski;p
Nie napisałam by robić zamęt, a skoro to przeze mnie założony watek to wprowadzam ZAKAZ KŁÓTNI!!:tak:
Teraz się Wam pochwalę troszeczkę..
Kupiłam już na Flohmarku fotelik samochodowy JEEP, czekoladowy, śliczny, za 15euro i jak nowy, zero zabrudzeń, zarysowań, super!! Taka wersja jak moja kosztuje ponad 500zł, więc jestem sporo do przodu.
Kupiłam też przekolorową, śliczną matę edukacyjną za 5euro. Również jak nowa.
No i latam za ciuszkami, kupuję neutralne (białe, ecru, bladozielone, bladoniebieskie, khaki). Jeszcze tylko 3 flohmarki do wyjazdu, więc mogę szaleć, bo fortuny nie wydam:-D

Pozdrawiam cieplutko:-)
 
reklama
Spokój Laski- Grubaski;p
Nie napisałam by robić zamęt, a skoro to przeze mnie założony watek to wprowadzam ZAKAZ KŁÓTNI!!:tak:
Teraz się Wam pochwalę troszeczkę..
Kupiłam już na Flohmarku fotelik samochodowy JEEP, czekoladowy, śliczny, za 15euro i jak nowy, zero zabrudzeń, zarysowań, super!! Taka wersja jak moja kosztuje ponad 500zł, więc jestem sporo do przodu.
Kupiłam też przekolorową, śliczną matę edukacyjną za 5euro. Również jak nowa.
No i latam za ciuszkami, kupuję neutralne (białe, ecru, bladozielone, bladoniebieskie, khaki). Jeszcze tylko 3 flohmarki do wyjazdu, więc mogę szaleć, bo fortuny nie wydam:-D




hmm.... fotelik to jedna z bardzo nielicznych rzeczy, które powinny być nowe. każdy z fotelików dostosowuje sie w pewnym sensie do małego pasażera, a przez to się odkształca, co może być niebezpieczne dla nowego dzidziusia.

ostatnio sie naczytałam dużo na ten temat ( ze względu na bardzo niemiłe zdarzenie wśród moich znajomych) i w większości pism jest to samo- kupić nowy i bardzo bezpieczny.

pozdrawiam

p.s.
mam nadzieję, że Cie nie uraziłam tym komentarzem elvie3
 
P.S. Czy któraś z Was też już coś kupiła czy tylko ja taka szybka jestem?:-)
ja jeszcze nic nie kupilam,... wydaje mi sie, ze jeszcze za wczesnie.
A tez zaluje, bo u nas tez sa "pchle targi" i tylko sezonowo, gdzies tak do konca wrzesnia, a tak fantastyczne rzeczy mozna dostac za bezcen. Jestem w kropce i nie wiem co robic.

Pozatym dzis w pracy (z racji tego , ze pracuje w hutrowni ze wszystkim do domu) dostalam od szefa pierwszy prezent - poszewke na kolderke i podusie, pieknie haftowana i w ecru, a od managera materacyk.
I tez na razie zostawilam to w pracy, nie chce zapeszyc znoszac to juz do domu...

Kupiłam już na Flohmarku fotelik samochodowy JEEP, czekoladowy, śliczny, za 15euro i jak nowy, zero zabrudzeń, zarysowań, super!!
tez slyszalam o tym, ze w fotelik warto zainwestowac kase i kupic nowy. Nigdy nie wiadomo czy fotelik spelnia nadal swoje zadania pod inne dziecko...
 
Kurcze, nie wiedziałam, że fotelik trzeba nowy.. Obejrzałam z koleżanką mój bardzo dokładnie, zdjęłam pokrycie i oglądałyśmy styropianowy wkład - zupełnie nie jest zniszczony, wgnieciony itd. Poza tym sprzedająca mi go Niemka stwierdziła, że dziecko było w nim wiezione tylko kilka razy do marketu. Pomyślę jeszcze nad tym..

Dziękuję za radę:-*
 
Spokój Laski- Grubaski;p
Nie napisałam by robić zamęt, a skoro to przeze mnie założony watek to wprowadzam ZAKAZ KŁÓTNI!!:tak:
Teraz się Wam pochwalę troszeczkę..
Kupiłam już na Flohmarku fotelik samochodowy JEEP, czekoladowy, śliczny, za 15euro i jak nowy, zero zabrudzeń, zarysowań, super!! Taka wersja jak moja kosztuje ponad 500zł, więc jestem sporo do przodu.
Kupiłam też przekolorową, śliczną matę edukacyjną za 5euro. Również jak nowa.
No i latam za ciuszkami, kupuję neutralne (białe, ecru, bladozielone, bladoniebieskie, khaki). Jeszcze tylko 3 flohmarki do wyjazdu, więc mogę szaleć, bo fortuny nie wydam:-D

Pozdrawiam cieplutko:-)

Fajnie tak kupić za tyle:-D
Ja fotelik miałam używany , jak fotelik może się odkształcac ?
Kupiłam maxi cosi cabrio fix , wiedziałam że nie uczestniczył w wypadku i wszystko z nim jest ok. Jakoś wole miec używany fotelik z górnej półki , niż tani nie sprawdzony z crash testach nowy . Zresztą zawsze można kupić od kogoś znajomego gdzie wiemy co się działo z fotelikiem , wymienić pokrycie ( do niektórych można dokupić pokrowce itp. To oczywiście tylko moje zdanie :tak:
A dwa że zawsze wychodze z założenia że najpierw trzeba zadbać o auto a nie o fotelik , bo żaden nie pomoże jak ktoś śmiga autkiem po wypadkach albo złozonym w trzech , mój mąż w motoryzacji robi i takie cuda sprzedawane jako bezwypadkowe też juz widział
Ja mam prakstycznie wszystko , oprócz karuzelki którą sprzedałam i fotelika który ma moja kolezanka i jeździ w nim jej synek , ciuszki mam chłopiece typowo ale nawet jak bedzie córcia to w większości by chodziła , jakoś łatwiej w chłopięce ubrac dziewczynkę niż odwrotnie ( chłopaka w różowe koronki:-D)
 
Ostatnia edycja:
Kupiłam już na Flohmarku fotelik samochodowy JEEP, czekoladowy, śliczny, za 15euro i jak nowy, zero zabrudzeń, zarysowań, super!! Taka wersja jak moja kosztuje ponad 500zł, więc jestem sporo do przodu.
Kupiłam też przekolorową, śliczną matę edukacyjną za 5euro. Również jak nowa.
No i latam za ciuszkami, kupuję neutralne (białe, ecru, bladozielone, bladoniebieskie, khaki). Jeszcze tylko 3 flohmarki do wyjazdu, więc mogę szaleć, bo fortuny nie wydam:-D

Pozdrawiam cieplutko:-)

Super zakupy!
Też bym szalała!
A co do fotelika, myślę, że nie ma co przesadzać.
W tym pierwszym dziecko pojeździ raptem pół roku.
I przeceiż nie będzie w nim spędzać całych dni!
Lepiej odłożyć pieniązki na późniejszy fotelik z górnej pólki i nowy.
ten posłuży parę lat.

Ja po pół roku jeżdzaenia w tym Fotelik, nosidło 4BABY ~COLBY DELUXE~popiel-róż (714831770) - Aukcje internetowe Allegro
(Iza z niego szybko wyrosła, i ogólenie dosyć "badziewny" był)
przesiadłam się na to:
fotelik BABY DESIGN ESPIRO OPTIMA +WKŁADKI+KURIER (728813620) - Aukcje internetowe Allegro
i jestem zachwycona.

A to jest fotelik od 0kg, więc mogę Wam polecić jako ekonomiczne rozwiązanie od urodzenia do 25 kg.
 
a ja znalazlam dzis w Costco - to taki odpowiednic Macro - genialny fotelik. jest duzy, ale sluzy dzieciom od 0 do okolo 50 kilogramow. Cos tam sie przestawia, podkreca, rozkreca... Kosztuje mniej wiecej 250 dolarow, ale chyba warto - posluzy na kilka ladnych lat
 
Ja po pół roku jeżdzaenia w tym Fotelik, nosidło 4BABY ~COLBY DELUXE~popiel-róż (714831770) - Aukcje internetowe Allegro
(Iza z niego szybko wyrosła, i ogólenie dosyć "badziewny" był)
przesiadłam się na to:
fotelik BABY DESIGN ESPIRO OPTIMA +WKŁADKI+KURIER (728813620) - Aukcje internetowe Allegro
i jestem zachwycona.

A to jest fotelik od 0kg, więc mogę Wam polecić jako ekonomiczne rozwiązanie od urodzenia do 25 kg.

Ja tez mam ten fotelik ( ten większy i jestem zadowolona ) do górnej półki to mu daleko ale nie jest zły . Potem mam jeszcze inny z systemem isofix ale jeszcze chwilkę sobie poczeka , bo synek jest do niego za mały

a ja znalazlam dzis w Costco - to taki odpowiednic Macro - genialny fotelik. jest duzy, ale sluzy dzieciom od 0 do okolo 50 kilogramow. Cos tam sie przestawia, podkreca, rozkreca... Kosztuje mniej wiecej 250 dolarow, ale chyba warto - posluzy na kilka ladnych lat

Takie foteliki robi tez eddie bauer zobacz sobie na allegro .
 
Watek wyprawkowy ale nie tylko . Piszcie co nabyłyście , podawajcie fajne linki , wymieniajcie się pomysłami na ciuszki , wózki i co tylko chcecie;-)
 
reklama
Ja chcę sprzedać swój stary wózio i zastanawiam się nad podwójnym.
Co myślicie na ten temat?

A może ktoś chce ode mnie odkupić tamten???
Bardzo mało używany, bo tylko z gondolki korzystałam 4 miesiące.
znajdziecie go na tej stronie:
http://www.aroteam.pl/ model PINOKIO, kolor oliwkowo-kremowy.
Ładny wózeczek i wielofunkcyjny.

Od wiosny jeździmy w Graco Trekko i jestem zachwycona.
Ale on się dla noworodków nie nadaje :tak:
 
Do góry