reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Co do wózka, my mamy prawie identyczny, ale z innej firmy, nie bedziemy go zmieniac, bo jako gleboki sprawdzal sie idealnie, za to musimy kupic duzą wygodną spacerówke, bo w poprzedniej sie polamały aluminiowe rurki i była do wyrzucenia,a z racji tego ze my duzo chodzimy na spacery, w szczegolnosci do lasu itp to potrzebna nam wygodna spacerowka na duzych pompowanych kolach, mamy spacerówke, typ, parasolka, ale ona jest dobra na krotkie wypady
 
Malena, podwójny tzn, jaki?

Podwójny, to znaczy dla dwojga dzieci.
U mnei różnica będzie równo półtora roku, a Iza nie spieszy się do chodzenia.
Więc myślę nad wózkiem typu: rok po roku, żeby móc się gdzieś ruszyć.
np.:
www_e-graco_pl STADIUM DUO 2009 GW PL PROMOCJA (733426956) - Aukcje internetowe Allegro
Ten jest czadowy, ale cena :szok::
ABC DESIGN ZOOM KOMPLET BLIŹNIAK ROK PO ROKU !!! (729770610) - Aukcje internetowe Allegro

Co do wózka, my mamy prawie identyczny, ale z innej firmy, nie bedziemy go zmieniac, bo jako gleboki sprawdzal sie idealnie, za to musimy kupic duzą wygodną spacerówke, bo w poprzedniej sie polamały aluminiowe rurki i była do wyrzucenia,a z racji tego ze my duzo chodzimy na spacery, w szczegolnosci do lasu itp to potrzebna nam wygodna spacerowka na duzych pompowanych kolach, mamy spacerówke, typ, parasolka, ale ona jest dobra na krotkie wypady

ja mam taką spacerówkę na codzień:
*A* WÓZEK GRACO TREKKO FOLIA WYS W 24 (731498120) - Aukcje internetowe Allegro
Jest naprawdę rewelacyjny, ale nie wiem, jak na wertepach, bo to jednak trzykołowiec.
Parasolkę mamy na wyjazdy:
*A* WÓZEK PARASOLKA GRACO MOJO WYS W 24 H (739598017) - Aukcje internetowe Allegro
I też jestem zadowolona
 
Ostatnia edycja:
Ja podwójnego wózka nie kupie:-D:-D synek już teraz wózka nie lubi , więc myślę że do tego czasu już wózek nie będzie potrzebny . Mam mutsy urbanrider i kupie di niego deskorolke
STEP - UP BOARD podnóżek, deskorolka (740441060) - Aukcje internetowe Allegro

No właśnie ja sama nie wiem...
Na razie rozważam opcję.
izunia lubi wózio, ale co będzie z 7 miesięcy?
Jednak do dzidków mam 30min na piechotę, a tego nawet najbardziej sprawny półtoraroczny berbeć nie pokona.

Podoba mi się jeszcze coś takiego:
BuggyPod
Ale cena :szok:
 
Ten podwójny wózek rewelacyjny!! A cena jak na dwa wózki chyba też nie jest zbyt wygórowana. Wygląda na porządny i robi wrażenie.
My tez już wybraliśmy, głęboko-spacerowy Inglesina Classica Balestrino, taki:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=37&products_id=648&<osCsid>
Tylko jeszcze myślimy nad kolorem. na dole strony są wszystkie wersje. Zastanawiamy się nad granatowo-białą i granatową:-)

Piękny wózek, ale ja mam raczej 400 niż 4000 zł do wydania :zawstydzona/y:
Prześliczna ta Inglesina. Jak ze starych filmów!
 
reklama
Ten podwójny wózek rewelacyjny!! A cena jak na dwa wózki chyba też nie jest zbyt wygórowana. Wygląda na porządny i robi wrażenie.
My tez już wybraliśmy, głęboko-spacerowy Inglesina Classica Balestrino, taki:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=37&products_id=648&<osCsid>
Tylko jeszcze myślimy nad kolorem. na dole strony są wszystkie wersje. Zastanawiamy się nad granatowo-białą i granatową:-)

Odwazny w ózek widziałam go na zywo w sklepie . Cenka tez spora, ale jak na niego masz i Ci sie podoba to napewno jakościowo bedzie super
Ja mutsiakiem śmigałam w sumie pół roku a potem kupiłam sobie maclarena
WÓZEK SPACEROWY PARASOLKA Maclaren Techno XT W-wa (730267302) - Aukcje internetowe Allegro
i powiem wam jedno - KOCHAM TEN WÓZEK :-D:-D
 
Do góry