reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Ooooo, widzę że nie tylko ja lubię stare, klasyczne i odważne;-)
Mnie się najbardziej podoba wersja biel-beż, ale ma biel przy wersji spacerowej, więc się będzie szybko brudzić:-(
Poza tym będziemy jeździć tym wózkiem długo, bo kupujemy ze spacerówką, więc i zimy nas czekają, dlatego jednak granat..
Mojemu M. tez się od razu tak spodobał, że już nawet innych oglądać nie chce. Ten i tylko ten:tak:

uwiwlbiam wszytko co retro:-) ostatnio znalazłam zdjęcie pokoiku dla bąbla: łóżeczko z baldachimem z grubego ręcznie rzeźbionego drewna, kołyska masywna z małymi też wyrzeźbionymi konikami na płozach. wszędzie koronki, ozdóbki no i sie zakochałam:-)
tylko mój mężuś by sie załamał jakby miał na to zarobić...
jest jeszcze jedna opcja - siedze na zwolnieniu więc zawsze moge sama zacząć rzeźbić, haftować, itd:-D

pozdrawiam
miłego dnia
 
reklama
hej dziewczyny:-)
co do wozkow to u mnie w gre wchodzi tylko stokke xplory Stokke® Xplory®-Buggy - Stokke® Germany , super wozek i najwazniejsze ze w testach goruje, moja znajoma go ma i chwali pod niebiosy, zreszta sama widzialam i go prowadzilam i zakochalam sie od razu:tak:

Dla mnie to wózek do marketu tylko;-) Też kiedyś ogladałam ale wogóle mi się nie podoba . Ale na szczęście ile ludzi tyle tez gustów:tak:
 
hej dziewczyny:-)
co do wozkow to u mnie w gre wchodzi tylko stokke xplory Stokke® Xplory®-Buggy - Stokke® Germany , super wozek i najwazniejsze ze w testach goruje, moja znajoma go ma i chwali pod niebiosy, zreszta sama widzialam i go prowadzilam i zakochalam sie od razu:tak:
Wyglada super - wlasnie takie mi sie zawsze podobaly jak widzialam rodzicow na spacerku :happy2: , bardzo nowoczesny. Tylko nie wiem czy jest stabilny, bo wyglada tak sobie i tego bym sie bala :-p
 
aga2010 - ten wozek jest stabilny, ale najlepiej sie samemu przekonac "na zywo"
aniam141 - nie wiem co masz na mysli mowiac: do marketu, bo jesli chodzi ci o to ze on sie tylko do bardzo plaskich powierzchni nadaje, to jestes w duzym bledzie, to jedyny wozek ktory sie super prowadzi po piasku, wertepach, lesie itp
ale racja, kazdy ma inny gust i dobrze tak, dla mnie nie tylko wyglad wazny, wozek ma byc bezpieczny i spelniac wszystkie wymogi:tak:
 
Rety Wy juz o wozkach????
Ja wczoraj "ponaglona" przez Was buszowalam po necie przegladajac wozki... i jestem zalamana! Sama nie wiem jaki wybrac, co jest dobre. Pozatym tutaj praktycznie nie do kupienia jest wozek gleboki... Nie wiem czy na taki sie decydowac, i sprowadzac go, czy jednak isc metoda wozenia dzieci tutaj :-( Jak na razie jestem w kropce, i dobrze ze jeszcze mnostwo czasu przede mna.
mam taki sam problem zupelnie nie mam pojecia jaki wybrac a po za tym jeszcze nie znalazlam takiego o ktorym mogla bym powiedzec -O to jest to!-dobrze ze mam jeszcze duzo czasu do namyslu :tak:

Natomiast jestem na 100 % przekonana do zakupu takiego kosza dla dziecka na pierwsze miesiace po urodzeniu:
Please Look After Me Moses basket : mothercare
Oj przesliczny jest !!!!podejrzewam ze tez go kupie :-)
 
Ja sobie wczoraj kupiłam duży rociagliwy stanik i luźny śliczny zielony sweterek:). Na tym etapie to wszystko czego mi potrzeba. O wózku nie myślę na razie:).
 
A ja dziś kupiłam śliczne pieluszki tetrowe, 3szt. za 2,99euro
W PL takich nie widziałam, bo są w kolorowe misie i różne takie cudeńka;-)
No i kupiłam jeszcze takie dziwne coś, niby kocyk a z jednego rogu ma zrobiony kaptur. Wykonany z pluszu, strasznie milusi, taki do przytulania. Myślałam, że wykorzystam po kąpieli, a tu przyszła koleżanka, ogląda i mówi, że jej brat dla dziecka to miał takie z ręcznika i tamto było po kąpieli, bo wodę wchłaniało a moje pluszowe to chyba tylko do owijania suchego bobasa:zawstydzona/y: Chyba muszę się jeszcze sporo nauczyć:-D
 
reklama
aniam141 - nie wiem co masz na mysli mowiac: do marketu, bo jesli chodzi ci o to ze on sie tylko do bardzo plaskich powierzchni nadaje, to jestes w duzym bledzie, to jedyny wozek ktory sie super prowadzi po piasku, wertepach, lesie itp
ale racja, kazdy ma inny gust i dobrze tak, dla mnie nie tylko wyglad wazny, wozek ma byc bezpieczny i spelniac wszystkie wymogi:tak:

No ale przyznaj sama że wyglad taki ma w sensie jak na płaskie powierzchnie , Czytałam o nim że mozna siedzisko wpiąć do auta - madre rozwiązanie .

Ja mam wózek wiec nawet nie muszę sie zastanawiać nad jego wyborem :-D W sumie tak naprawdę mam już kupione wszystko co mi potrzeba , bo wkońcu synek ma dopiero roczek . Poza jakimiś duperelami wielkich zakupów i wyborów planować nie musze . W sumie bardzo mnie to cieszy bo kasa na to idzie spora
A to moja brynia, wózio jest ze sztruksu i ma zloty stelaz , dość rzadko u nas spotykany .
 

Załączniki

  • 001.jpg
    001.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 60
Do góry