reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Forget, fajne zakupy :tak: Tylko w opisie sposobu uzywania puzzli piankowych nie napisalas nic o puzzlach, wiec nie wiem co z nimi robisz ;-) Co do lezaczka, to moja mala tez ma (ale inny), ale nawet nie wiem kiedy ja w nim klasc... moze za mala jeszcze jest ;-)


ja tez mam puzle i fajna sprawa szczególnie przy takiem większym co sie zaczyna przemieszczać :)mam dwie paczki .
lezaczek mam taki :
Leżaczki i chodziki - Leżaczek firmy Primi Sogni model CLASS kolor 102A - Primi Sogni
ten jest na płasko więc mała już w nim lezy
 
reklama
Dzięki dziewczyny, miejmy tylko nadzieję, że właścicielka będzie się nimi bawić :)

Forget, fajne zakupy :tak: Tylko w opisie sposobu uzywania puzzli piankowych nie napisalas nic o puzzlach, wiec nie wiem co z nimi robisz ;-) Co do lezaczka, to moja mala tez ma (ale inny), ale nawet nie wiem kiedy ja w nim klasc... moze za mala jeszcze jest ;-)

Puzzle rozkładam na podłodze a na nich kładę kocyk i na to wszystko dziecko :-D Leży sobie i ogląda świat a ja wiem że nie spadnie mi jak np. z wersalki czy fotela.

Te puzzle są też fajne bo po całym dniu po prostu przecieram je gąbką z szarym mydłem i gotowe - bardzo higieniczne rozwiązanie - gdybym na podłodze kładła kocyk to pewno bym go prała codziennie.
 
Ostatnia edycja:
Przyszły mi te ziółka, tzn. suszone liście malin.

ŁATWY I SZYBKI PORÓD NAPAR Z LIŚCI MALIN 200GR (989530273) - Aukcje internetowe Allegro

Nasypane do worka foliowego, zawinięte w papier szary i zaklejone pakową taśmą klejąca - taka wielka kulka i bez info, strach to pić!! Zaraz negatywa wystawiam i nie polecam..

Próbuję się tam dodzwonić, ale poczta się tylko zgłasza, a na GG są niedostępni.

:szok::szok::szok:
elvie weź tego nie pij, bo cholera wie co to może być :no:
 
Oto nasz wozek
 

Załączniki

  • P4200003.jpg
    P4200003.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 34
  • P4200004.jpg
    P4200004.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Do góry