reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Niemeczka wozki takie strasznie drogie?
owszem koszt okolo 1000 - 1200 złotych. No ale sa i po 2500 :)
Ale ja wyczailam fajny za 800 zł. + do tego fotelik samochodowy 250.
zobaczymy czy mi sie jeszcze nie zmieni :)
 
reklama
Dziewczyny - jesl ichodzi o wozek, to jest to faktycznie duzy koszt, wiec moze na pryzklad w przypadku niektorych z Was to dziadkowie beda chciel isie zlozyc, albo moze dolozyc do tego zakupu - wiadomo ze zwykle dziakdowie chca cos kupic, to mozna im podpowiedziec taka opcje :tak:
Ja mam wozek Mutsy Urban Rider z fotelikiem Mutsy Play - kupilam uzywane na Allegro. Od poczatku bylam b. zadowolona i oczywiscie gondola czeka na nowego Maluszka, a w spacerowce Jasio nadal jezdzi :tak:
 
o tak w h&m są cudne ubranka:-)

mają tez tam ubrania ciążowe, można znaleźć coś fajnego i relatywnie niedrogiego :tak: jutro idę ;-)

Co myslicie o tych listach.

ło matko, dużo tego :-)
ale super dzięki :tak:
co do sterylizatora, to sobie odpuścimy.
ale przewijak to moim zdaniem jest ważny, co jeśli dzidź strzeli kupą lub siuśkami w trakcie przewijania?? :-) wbrew pozorom to też się zdarza ;-)
wózki oglądaliśmy tydzień temu i dziś mój mówi, że może pójdziemy tez jutro? :-) bardziej się wkręcił, niż ja :-D
my chcemy taki wózek wielofunkcyjny: powinien starczyć na jakieś 2 lata :blink:
a z cenami różnie: teraz są przeceny, więc znaleźliśmy przyzwoity taki za 100euro (przecena z prawie 200), no ale to stanowczo za wcześnie, żeby kupować! :-)
 
heloł,
jak tak czytam o tych zakupach to po części czuje sie jakbym je z wami robiła.

Ta liste rzeczy potrzebnych maluszkowi przesłałam właśnie mężowi :) Jak przyjdzie z pracy to bankowo zawału dostamnie. Bo jeśli chodzi o ciuszki to mam ich mase wiec odpada ich zakup. Ale podejrzewam ze zareaguje na długośc listy jak każdy kto jeszcze nie robił wyprawki małemu dzidziusiowi :)

Ale jeśli chodzi o wózek to mam jeden mój ukochany wymarzony od pół roku. I powiedziałam mężowi że nie urodze dopóki go nie dostane :)
No co ? Podobno kobietom w ciąży sie nie odmawia

BTW - właśnie widziałam na allegro wózek za 11 tys zł ! :szok:
 
Ja nie mam jeszcze nic dla Dzidziola, oprócz 2 buteleczek i malutkiego śliniaczka, które przyszły do mnie pocztą od jakiejś firmy :-D
Najbardziej przerażał mnie zakup wózka właśnie, ale okazało się, że dostanę od siostry, bo zachowała po swoich dzieciakach. Tylko musze sobie wyprać, bo stał w piwnicy i trochę się ubielił. 7 lat temu zapłacili za niego 1500zł, masakra po prostu. Do tego dostanę wanienkę ze stelażem, potem też ten taki malutki składany wózeczek juz dla większego dziecka. I przewijak :tak: Z większych rzeczy pozbyli się tylko łózeczka, zostały im same materacyki, które i tak bym kupiła nowe. Ale wolę kupic łóżeczko niż wózek :tak: Zresztą zasanawiam się nad tym łózko-kojcem, co tu któraś z Was pokazywała. Fajna sprawa.
Nie mam natomiast nic z tych drobniejszych rzeczy, a także żadnych ciuszków, ale to zacznę kupowac jak przyjdzie czas. Na razie jakoś wcale mnie nie ciągnie do takich zakupów :tak:
 
reklama
hej, mi się wydaje, że fajna ta wanienka, nie trzeba dziecka ręką przytrzymywać, żeby się nie podtopiło :tak:
i cena spoko :tak:
 
Do góry