reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Dzieki Mysz! Tez o tym myslalam, ale....
nie wspomnialam, ze w tych spiworkach sa specjalne "dziurki" do szelek/puszorkow.
W Danii, dzieci w zlobkach, caly rok spia na dworze (w wozkach), bez wzgledu na pogode. Dla bezpieczenstwa sa przypinane specjalnymi szelkami. W zwyklym spiworku musialabym zrobic dziurki, co zniszczyloby cala strukture i wlasciwosci materialu.
 
reklama
caly ro kspia na dworze???? O rany.... no ale zimy tam nie sa takei mrozne w sumie...
a propos zimy i spania to poniewaz Adamos sie rozkopuje strasznie to planowalam zakup duzego spiworka - starszy synek mial taki ale zamek sie calkiem rozwalil wiec wyrzucilam. Wiedzialam ze maja byc w LIDLu ale potem o ty mzapomnialam. Ide wczoraj do LIDLa, patrze - a tam spiworki - te najwieksze wlasnie (110cm) i to w wersji niebieskiej :-) Cud normalnie ze nie zostaly wykupione bo w aktualnej gazetce nie ma juz tych rzeczy dla dzieci. Ale widze ze na Allegro tez maja - na przyklad takie ŚPIWORKI śpiworek dł.117 cm 2-5 lat 8 wzorów (1784110503) - Aukcje internetowe Allegro - ja mam taki jakby z frotty ale naprawde przy starszym synku mi sie taki spiworek sprawdzil i jzu wiem ze przy Adasiu bedzie podobnie :-)
 
nie lubi????
Adas w sumie mial juz ze 3 spiworki i nie protestowal, no ale byl mniejszy wtedy i o wiele grzeczniejszy :-D . No zobaczymy jak bedzie jesienia :-)
 
nie było szans - starsi dotad sie wiercili i wykrecali ze aż byli skrępowani i był wrzask, a Dominice nie próbowałąm. Ona lubi być przykryta na dobranoc i potem sie wykopuje... chłopcy tak samo, tylko oni potrafia sami sie przykryć albo przychodzą do mnie.
 
Hej :-) Odsprzedam pieluchy Dada. Mały jest na nie niestety uczulony, a dziadek kiedyś zaszalał i kupił trochę przydużo
sorry2.gif
Mamy 4 paczki rozmiaru 5. Sprzedam za 19,99 za paczkę
biggrin.gif
Oczywiście nie sprzedaję tego tylko w opcji 4 paczek łącznie, jeśli ktoś chce kupić 1 to nie ma problemu :-) Odbiór osobisty w Warszawie, mieszkam na Mokotowie (dokładnie Służew), mąż pracuje na Ochocie (na Banacha) więc nie ma problemu, żeby on je podrzucił gdzieś w okolicy w umówione miejsce. Może być i jakaś stacja metra czy coś w tym stylu bo blisko mamy. Jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o wiadomość na priv :-)
 
Dzieki Dziewczyny za rady.
Ostatnio nabylam "tutejszy" spiworek do wozka. Nie byl az tak drogi.
Mysz, tak, tutaj dzieciaki spia na dworze caly rok (w dzien). Tez mnie to kiedys przerazalo, ale teraz jestem temu jak najbardziej przychylna.
Dzieci spia w duzych wozkach. Gondole sa na tyle duza , ze maluchy mieszcza sie w nich mniej wiecej do 3rz.
Milego dnia!
 
Witajcie!
Chciałabym kupić dla synka trochę ubranek na wyprzedażach w styczniu.
Synek ma teraz 7 miesięcy.
Chciałabym kupić jakiś kombinezon Będzie miał 1.5 roku. Jaki rozmiar wybrać?
I jakieś sweterki, bluzki i spodenki na 1.5 roku.
Proszę napiszcie jakie rozmiary noszą półtoraroczne dzieciaczki.

Dziękuję :-)
 
reklama
Witajcie!
Chciałabym kupić dla synka trochę ubranek na wyprzedażach w styczniu.
Synek ma teraz 7 miesięcy.
Chciałabym kupić jakiś kombinezon Będzie miał 1.5 roku. Jaki rozmiar wybrać?
I jakieś sweterki, bluzki i spodenki na 1.5 roku.
Proszę napiszcie jakie rozmiary noszą półtoraroczne dzieciaczki.

Dziękuję :-)

od 86 do 98, zależy co i z jakiej firmy;)Kombinezon mamy 92
 
Do góry