reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe kąciki

Przewijak moze byc zawsze na lozku. U mnie bedzie na komodzie obok lozka.
Pieknie sie u ciebie lozeczko prezentuje:)

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
reklama
Ja mam przewijak z wanienka taki 2w1, a drugi będę miała na łóżeczku. Wiesz tak na prawdę przewijak moze być a nie musi. Miałam koleżankę co normalnie na łóżku przewijała na podkładzie bo kompletnie miejsca nie mieli. Jej syn żyje i chodzi już do szkoły ;)
 
Śliczne te Wasze kąciki!

MamaNS ale porzadek:errr: szok! Ale dużo masz pieluch flanelowych. Ja mam 6 ( testowe i flanelowe) i zastanawiam się do czego będę ich używać.

Ja nie mam przewijaka mimo że mam na niego miejsce. Nigdy mi nie był potrzebny. Przewijalam zawsze na łóżku.
 
Hmm.. a ten na łóżeczko to jak on wygląda? Masz może jakieś zdjęcie?
To jest jakby deska i na to kładziemy ta mate czy usztywniona mate sama kładziemy i się trzyma na ramach?

Edit. Chyba znalazłam jak to wygląda
1486560441-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam 10zwyklych,pare tych kolorowych a reszta to muslinowe i bambusowe i tetry wiecej nie kupuje bo tamte sa milusie takie fajniusie:)

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Do góry