reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Maluszkowe zakupy

milla29

Marcowe mamy'08
Miasto
Bełchatów
Rozwiązania
0
Postanowiłam założyć nowy wątek dotyczący naszych szaleństw zakupowych, dla siebie i dla maluszka. Jak najmilej widziane tu będa zdjęcia naszych zdobyczy, oraz linki do ciekawych sklepów, kolekcji itp.
Zapraszam...

reklama

mamma80

Entuzjast(k)a
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
milla29 ratuj!!!!!!!!Znowu nie tak,wpisuję te linki od ręki i mi je ucina jak zatwierdzam odpowiedz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dusia08

Marzec '08
Miasto
Bristol, Connecticut, United States
Rozwiązania
0
No to moze ja sie troche odezwie teraz bo nie bylo mnie juz kupe czasu ale mama zawrut glowy teraz. Wesele juz za niedlugo i tak latam tylko i zalatwiam cos co chwile. No i przeprowadzalam sie nie dawno bo wynajelismy mieszkanie. Juz mam tego wszystkiego dosyc. Jakos za szybko sie to wszystko dzieje. A jeszcze na dodatek musialam zostawic moje psiaki u rodzicow bo tutaj na mieszkaniu nie mozna trzymac zwierzat. I tak sie tu nie moge przyzwyczaic ze niewiem co :-(.... No ale nic to jest watek w koncu o zakupach a ja sie tu rozpisalam o glupotach......
A wiec zastanawialm sie ostatnio nad wozkiem i rozgladalam po interencie u nas w stanach to nie ma zabardzo duzego wyboru wozkuw. A ja chem taki z gondola bo zawsze to dziecku wygodniej i spodobal mi sie strasznie Bebe Confort High Trek o wlasnie taki :

Ale on jest drogi jak cholera i jeszcze jak bym go chciala zamowic przez internet z Polski bo u nas nie ma to bym jeszcze za wysylke musiala zaplacic o kolo 1000 zl:szok:
No ale jeszcze podoba mi sie Mutsy tylko slyszalam ze w spacerowce jest taki material ortalionowy i ze dziecko zjezdrza na tym siedzonku i ze goraco jest strasznie od tego w lecie.... No i juz sama niewiem

Elip

Zadomowiona(y)
Miasto
Kobyłka
Rozwiązania
0
O już zakupki!!!!!
ja poczekam do końca listopada i wezme ubranka od siostry i zobacze co trzeba dokupić,
na pewno musze kupić kombinezonik ale jeszcze nie wiem czy taki śpiworek czy taki normalny

reklama

remeny

mama dwóch łobuziaków :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ooooo, jaki miły wątek :) Ja już szaleję po ciucholandach i kupuję po jednym pajacyku, żeby mąż nie widział ;)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry