reklama

Maluszkowe zakupy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2008' rozpoczęty przez milla29, 26 Wrzesień 2007.

1. milla29

milla29 Marcowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Postanowiłam założyć nowy wątek dotyczący naszych szaleństw zakupowych, dla siebie i dla maluszka. Jak najmilej widziane tu będa zdjęcia naszych zdobyczy, oraz linki do ciekawych sklepów, kolekcji itp.
    Zapraszam...

2. milla29

milla29 Marcowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  3. reklama
  4. mamma80

mamma80 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To ja może napiszę linki z których skorzystałam już i jestem zadowolonaPIEKNA MAMA - odzie

5. mamma80

mamma80 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Upss cos mi się pokiełbasiło:-p:-p,napisze normalnie bo jak kombinuję to mi nie wychodzi,:Ubrania ci

6. mamma80

mamma80 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    milla29 ratuj!!!!!!!!Znowu nie tak,wpisuję te linki od ręki i mi je ucina jak zatwierdzam odpowiedz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

7. milla29

milla29 Marcowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  8. mamma80

mamma80 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. Dusia08

Dusia08 Marzec '08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to moze ja sie troche odezwie teraz bo nie bylo mnie juz kupe czasu ale mama zawrut glowy teraz. Wesele juz za niedlugo i tak latam tylko i zalatwiam cos co chwile. No i przeprowadzalam sie nie dawno bo wynajelismy mieszkanie. Juz mam tego wszystkiego dosyc. Jakos za szybko sie to wszystko dzieje. A jeszcze na dodatek musialam zostawic moje psiaki u rodzicow bo tutaj na mieszkaniu nie mozna trzymac zwierzat. I tak sie tu nie moge przyzwyczaic ze niewiem co :-(.... No ale nic to jest watek w koncu o zakupach a ja sie tu rozpisalam o glupotach......
    A wiec zastanawialm sie ostatnio nad wozkiem i rozgladalam po interencie u nas w stanach to nie ma zabardzo duzego wyboru wozkuw. A ja chem taki z gondola bo zawsze to dziecku wygodniej i spodobal mi sie strasznie Bebe Confort High Trek o wlasnie taki :
    Ale on jest drogi jak cholera i jeszcze jak bym go chciala zamowic przez internet z Polski bo u nas nie ma to bym jeszcze za wysylke musiala zaplacic o kolo 1000 zl:szok:
    No ale jeszcze podoba mi sie Mutsy tylko slyszalam ze w spacerowce jest taki material ortalionowy i ze dziecko zjezdrza na tym siedzonku i ze goraco jest strasznie od tego w lecie.... No i juz sama niewiem

10. reklama
  11. Elip

Elip Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    O już zakupki!!!!!
    ja poczekam do końca listopada i wezme ubranka od siostry i zobacze co trzeba dokupić,
    na pewno musze kupić kombinezonik ale jeszcze nie wiem czy taki śpiworek czy taki normalny

12. remeny

remeny mama dwóch łobuziaków :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ooooo, jaki miły wątek :) Ja już szaleję po ciucholandach i kupuję po jednym pajacyku, żeby mąż nie widział ;)

Poleć forum