reklama

Maluszkowe zakupy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2008' rozpoczęty przez milla29, 26 Wrzesień 2007.

1. milla29

milla29 Marcowe mamy'08

Postanowiłam założyć nowy wątek dotyczący naszych szaleństw zakupowych, dla siebie i dla maluszka. Jak najmilej widziane tu będa zdjęcia naszych zdobyczy, oraz linki do ciekawych sklepów, kolekcji itp.
    Zapraszam...

2. milla29

milla29 Marcowe mamy'08

3. reklama
  4. mamma80

mamma80 Entuzjast(k)a

To ja może napiszę linki z których skorzystałam już i jestem zadowolonaPIEKNA MAMA - odzie

5. mamma80

mamma80 Entuzjast(k)a

Upss cos mi się pokiełbasiło:-p:-p,napisze normalnie bo jak kombinuję to mi nie wychodzi,:Ubrania ci

6. mamma80

mamma80 Entuzjast(k)a

milla29 ratuj!!!!!!!!Znowu nie tak,wpisuję te linki od ręki i mi je ucina jak zatwierdzam odpowiedz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

7. milla29

milla29 Marcowe mamy'08

8. mamma80

mamma80 Entuzjast(k)a

9. Dusia08

Dusia08 Marzec '08

No to moze ja sie troche odezwie teraz bo nie bylo mnie juz kupe czasu ale mama zawrut glowy teraz. Wesele juz za niedlugo i tak latam tylko i zalatwiam cos co chwile. No i przeprowadzalam sie nie dawno bo wynajelismy mieszkanie. Juz mam tego wszystkiego dosyc. Jakos za szybko sie to wszystko dzieje. A jeszcze na dodatek musialam zostawic moje psiaki u rodzicow bo tutaj na mieszkaniu nie mozna trzymac zwierzat. I tak sie tu nie moge przyzwyczaic ze niewiem co :-(.... No ale nic to jest watek w koncu o zakupach a ja sie tu rozpisalam o glupotach......
    A wiec zastanawialm sie ostatnio nad wozkiem i rozgladalam po interencie u nas w stanach to nie ma zabardzo duzego wyboru wozkuw. A ja chem taki z gondola bo zawsze to dziecku wygodniej i spodobal mi sie strasznie Bebe Confort High Trek o wlasnie taki :
    Ale on jest drogi jak cholera i jeszcze jak bym go chciala zamowic przez internet z Polski bo u nas nie ma to bym jeszcze za wysylke musiala zaplacic o kolo 1000 zl:szok:
    No ale jeszcze podoba mi sie Mutsy tylko slyszalam ze w spacerowce jest taki material ortalionowy i ze dziecko zjezdrza na tym siedzonku i ze goraco jest strasznie od tego w lecie.... No i juz sama niewiem

10. reklama
  11. Elip

Elip Zadomowiona(y)

O już zakupki!!!!!
    ja poczekam do końca listopada i wezme ubranka od siostry i zobacze co trzeba dokupić,
    na pewno musze kupić kombinezonik ale jeszcze nie wiem czy taki śpiworek czy taki normalny

12. remeny

remeny mama dwóch łobuziaków :)

Ooooo, jaki miły wątek :) Ja już szaleję po ciucholandach i kupuję po jednym pajacyku, żeby mąż nie widział ;)

Poleć forum