reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Giza - te buty, które kupiłam są naprawdę leciutkie na szczęście :tak: Ale muszę i tak kupić drugie, takie "do latania" - u nas na wsi to te z nubuku i to jasne to by po 2 tygodniach wyglądały jak szmaty ...:baffled:
Szukam teraz z czubkami wysoko nadlanymi gumą. Stwierdziłam, że nie będę oszczędzać - i znów kupię Bartka, takiego jak Tymon nosi od kilku sezonów.

A sandałki już mamy bo Tymon ma jako kapcie po domu roz. 23 z Gufo a rozmiar 24 udało mi się kupić we wrześniu na przecenie ;-) Generalnie nie za fajne mają dla chłopców buciki ale te były naprawdę w porządku.
 
reklama
Jakie rozmiary noszą wasze dzieciaczki? Bo jak patrzę na rozmiar butów Tymona, to jestem w szoku, bo ja planuję kupić mojemu synkowi 27 - czy to oznacza, że mi yeti rośnie???
Giza, dzięki za namiary na Decathlon, ja dotychczas nie jexdziłam do tego sklepu, ale przejżałaam sobie ich stronkę i chyba się wybiorę, bo mają różne fajne buty i w rewelacyjnych cenach!
 
Ninja, Mila ma 93,5 cm, a buty będę jej musiała kupić 26 albo 27. Przemek nosi teraz rozmiar 33, a nie ma jeszcze 6 lat. Ja noszę 40-41, mąż 44-45. Więc u nas wszyscy mamy duże stopy ;-)
 
na razie ostatnie buty jakie kupowałam Marcelowi to były paputki do przedszkola na 25, ale wiosenne juz mu kupie na 26 chyba
 
Siwona - Nela ma teraz ok 103cm i 17kg wagi. Butki zimowe ma w rozmiarze 27, bo wiadomo druga skarpeta. Po domu biega w Zetpol-kach w rozmiarze 25
Za to Filip ma 25 zimowe i 22 kapcie;-)

Rany Ninja - ale z Tymona piórko :szok: Filip waży 13kg:zawstydzona/y::zawstydzona/y: i wcale nie jest grubaskiem ( buźkę ma drobniutką )

Giza - fajne te butki, ale ja na zadupiu mieszkam i nie mam w pobliżu ich sklepów :( a na wysyłkowe to bym się nie zdecydowała jeśli chodzi o buty
 
No ja mam rom. 36 to niedużo więcej od Przemka, hahaahahahaa

mamy taki sam rozmiar :-)

Moj Michal ma podobne rozmiary do Tymona. Waga 14kg a wzrost 96cm buty teraz ma 24-25 zalerzy z jakiej firmy. Ale ma jeszcze w nich troche luzu wiec jeszcze niewiem jaki numer kupowac musze troche poczekac bo narazie ma buty a moze mu jeszcze noga urosnie.
 
reklama
Do góry