reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Zuzia nosi kozaczki rozm. 25, waży ok. 15,5 kg a wzrost 97 cm:)
Ja noszę 40 i mam 172 cm wzrostu, małż też wysoki, mają za kim dzieci rosnąć:) Milo już nosi buty 42!!!
 
reklama
Babeczki, potrzebuję porady.

W związku ze zbliżającymi się 2-gimi urodzinami Filipa pomyślałam, czy nie kupić czegoś "konkretniejszego" czyli trampolinę.
Tylko nie wiem jaką dużą:zawstydzona/y: Koleżanka ma tą 244cm średnicy, jest dość duża. No i nie powiem że 600zł to trochę dużo na naszą obecną sytuację (czyt. sezon prezentów: urodziny siostry, roczek synka koleżanki, weselisko). Nie wiem czy ta mniejsza czyli 180 nie będzie za mała.

Macie może takowe cudactwo w ogrodzie?? Możecie doradzić z jakiej firmy? Bo na Allegro tego jest moc, zdjęcia te same i praktycznie nie różnią się zbytnio.
Z góry dziękuję za odp. ;-)
 
Weronikaa, my zdecydowaliśmy się na 180. Dzieciaki skaczą pojedynczo. Co w sumie jest bezpieczniejsze. No i z siatką zabezpieczającą dookoła. Trampoliny jeszcze na żywo nie widziałam, bo jest u moich rodziców. Kupiliśmy w Auchan za ok. 350 zł. Ważne jest dozwolone obciążenie. Jak oglądałam na allegro, to większość tych 180 cm miało tylko do 50kg. To już dorosły nie poskacze :-( Ta nasza ma obciążenie do 90kg. Ninja ma dużą, chyba 3m i jest zadowolona. A na allegro patrz jeszcze na cenę dostawy, bo niektórzy to 200zł liczą :szok:
 
Weronika my mamy trampolinę 244 cm, kosztowała z przesyłką 400 zł, tylko że my zrobiliśmy na zająca składkę w całej rodzinie żeby ją kupić :-). Coś w tym stylu: TRAMPOLINA Z SIATKĄ 244cm 8ft JEDYNA BEZPIECZNA* (1648643724) - Aukcje internetowe Allegro Jest dosyć duża, czasami ja skaczę trochę z dzieciakami (wszystkimi trzema), przeważnie Ala skacze z Basią i dosyć uważają zeby sobie nic złego nie zrobić. Nasza trampolina ma siatkę ale nie ma drabinki, Basia i Ala spokojnie wchodzą i schodzą bez pomocy, a Ewka na szczęście jeszcze nie ;-) Myślę że Twoje maluchy w dwójkę zmieściłyby się na 183-cm, tylko jak podrosłyby trochę to tylko pojedynczo.
 
Giza&Asia - dzięki za rady. Pewnie zdecyduję się na tą co pisała Asia;-)

Byliśmy wczoraj u tej mojej koleżanki na trampolinie. Ona ma tą bez drabinek.
Dzieciaki skakały we dwójkę, a później przyszedł Krystian (7l) z koleżanką rówieśnicą i we trójkę z Nelą skakali. Powiem Wam, że mój czorcik wcale nie ujmował "głupawką" tym starszym :szok:
 
Weronikaa - my mamy 2,50 chyba - z przesyłką 500 zł kosztowała. sklep to fajneceny.pl



Jest porządna i nawet we trójkę możemy poskakać (ja wysiadam po 5 minutach....)
Stoi u nas drugi sezon i jak dla mnie to ta wielkość jest w sam raz - jak się skacze we dwojke to jednak fajniejsza zabawa niż pojedynczo - to tak jak bujać się na bujawkach - zawsze fajniej w towarzystwie niż czekając na swoją kolej ;-)
 
Tak szybko - Dziewczyny, wybieram krzesło obrotowe dla Tymona - lepiej z podłokietnikami czy bez ??? Mi sięw ydaje, że z podłokietnikami lepiej (sama takie wole) ale bez podłokietników będzie się mieściło pod biurko później, no i nie wiem..
 
reklama
Ninja - ja bym wybrała z podłokietnikami :tak:
P.S. zawsze bezpieczniej że się nie kiwnie na bok :-D

A tak szczerze to kupiłabym zwykłe bez kręcenia bo o ile myślisz na teraz to jak najbardziej, ale jeśli "na przyszłość" do nauki czy cuś w ten deseń to młody będzie się kręcił a nie skupiał na nauce (ale to moje prywatne zdanie;-))
 
Ostatnia edycja:
Do góry