reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

milla29

Marcowe mamy'08
Dołączył(a)
23 Lipiec 2007
Postów
304
Miasto
Bełchatów
Postanowiłam założyć nowy wątek dotyczący naszych szaleństw zakupowych, dla siebie i dla maluszka. Jak najmilej widziane tu będa zdjęcia naszych zdobyczy, oraz linki do ciekawych sklepów, kolekcji itp.
Zapraszam...
 
reklama
No to moze ja sie troche odezwie teraz bo nie bylo mnie juz kupe czasu ale mama zawrut glowy teraz. Wesele juz za niedlugo i tak latam tylko i zalatwiam cos co chwile. No i przeprowadzalam sie nie dawno bo wynajelismy mieszkanie. Juz mam tego wszystkiego dosyc. Jakos za szybko sie to wszystko dzieje. A jeszcze na dodatek musialam zostawic moje psiaki u rodzicow bo tutaj na mieszkaniu nie mozna trzymac zwierzat. I tak sie tu nie moge przyzwyczaic ze niewiem co :-(.... No ale nic to jest watek w koncu o zakupach a ja sie tu rozpisalam o glupotach......
A wiec zastanawialm sie ostatnio nad wozkiem i rozgladalam po interencie u nas w stanach to nie ma zabardzo duzego wyboru wozkuw. A ja chem taki z gondola bo zawsze to dziecku wygodniej i spodobal mi sie strasznie Bebe Confort High Trek o wlasnie taki :

Ale on jest drogi jak cholera i jeszcze jak bym go chciala zamowic przez internet z Polski bo u nas nie ma to bym jeszcze za wysylke musiala zaplacic o kolo 1000 zl:szok:
No ale jeszcze podoba mi sie Mutsy tylko slyszalam ze w spacerowce jest taki material ortalionowy i ze dziecko zjezdrza na tym siedzonku i ze goraco jest strasznie od tego w lecie.... No i juz sama niewiem
 
O już zakupki!!!!!
ja poczekam do końca listopada i wezme ubranka od siostry i zobacze co trzeba dokupić,
na pewno musze kupić kombinezonik ale jeszcze nie wiem czy taki śpiworek czy taki normalny
 
reklama
Ooooo, jaki miły wątek :) Ja już szaleję po ciucholandach i kupuję po jednym pajacyku, żeby mąż nie widział ;)
 
Do góry