reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

Agutka - to rewelacja, że Ci się udało kupić łóżeczko. Ja chyba też coś muszę się zacząc rozglądać.....

Ola - rozglądaj się za fotelikami po komisach dziecięcych. Ja ostatnio widziałam u siebie w komisie fotelik właśnie za 40 zł. Ja ciuszki maluchom zazwyczaj kupuję w komisach dziecięcych (zazwyczaj bluzy, czy spodnie). Ogólnie lubię też kupować w tesco, h&m, c&a. Ale oczywiście wtedy kiedy są jakieś promocje ;-)
 
reklama
Ja to poprzednio najwięcej kupiłam na allegro, bywało, że fajne rzeczy za 1 zł czasem kilka, teraz jak sama usiłuję cokolwiek sprzedać to mi nie wychodzi zupełnie :( ale penie kupować znowu tam będę chociaż większość rzeczy mam.

Co do fotelików to akurat ja jestem zwolennikiem by kupować nowe lub z pewnego źródła, o ile wózki mam używane itd, o tyle fotelik po pierwsze ma swoją datę wazności i nie wiadomo czy nie brał udziału w jakimś nawet małym wypadku. Akurat tutaj na pewno nowy, ale resztę używana lub na promocjach, w styczniu będą przeceny a to już dobry czas w miarę na zakupy :D
 
Ja też fanka allegro, nie pamiętam kiedy poza butami i kurtkami dziewczynom coś w zwykłym sklepie kupiłam. Kupuję fajne, często używane ale w świetnym stanie rzeczy za grosze.
 
Ja na razie nawet nie myślę o kupowaniu czegokolwiek. Jakoś tak dla mnie za szybko. Zresztą chyba też poczekam, aż się dowiem kto w brzuszku mieszka.
Choć trochę już nie mogę się doczekać pierwszych zakupów :-)

Łóżeczko mam, a do niego niemal całkiem nowy materac, bo brat kupił dla swojego synka i ostatnio powiedział że mi przywiezie i ma też niezniszczony wózek głęboki i jeszcze podobno jakieś ciuszki. To już coś tam będę miała. Do tego mam też pościel, kocyki.
Zostanie właśnie kupno fotelika.
 
Polisia jestem tego samego zdania co do fotelików - nigdy nie masz pewności, że używany fotelik nie brał udziału w wypadku, więc musi być nowy. Oprócz tego wyznaję zasadę, że nowe muszą być buty - każde dziecko inaczej stawia stopy, a używane buty mogą tylko zaszkodzić...
Ja większość rzeczy będę miała po córeczce, chyba, że chłopak się trafi to różowe ciuszki trzeba będzie odłożyć:)
Ja kupuję głównie w h&m i tesco (mają świetne body i pajace) no i na allegro (szczególnie kombinezony zimowe). Czasami w Pepco coś wynajdę i na wyprzedaży w Zarze. Chyba jestem uzależniona od kupowania dziecięcych ciuszków:confused:
 
Ja na razie kupije glownie "oczami", jakos tak jeszcze, pomimo tego ze wszystko z ciaza idzie super, boje sie za wczesnie robic zakupow. Kupilismy tylko malenkie skarpeteczki na pamiatke dnia w ktorym potwierdzilo sie ze jestem w ciazy :)

Wczoraj wypatrzylam fajne lozeczko, ktore mozna montowac poczatkowo jako dostawke do lozka rodzicow :) No i pasuje wizualnie do naszej sypialni ;) Kołyska, przystawka, łóżeczko 3w1 FILIP ORZECH - sklep E-mebluś
 
Ja na razie kupije glownie "oczami", jakos tak jeszcze, pomimo tego ze wszystko z ciaza idzie super, boje sie za wczesnie robic zakupow. Kupilismy tylko malenkie skarpeteczki na pamiatke dnia w ktorym potwierdzilo sie ze jestem w ciazy :)

Wczoraj wypatrzylam fajne lozeczko, ktore mozna montowac poczatkowo jako dostawke do lozka rodzicow :) No i pasuje wizualnie do naszej sypialni ;) Kołyska, przystawka, łóżeczko 3w1 FILIP ORZECH - sklep E-mebluś

Fajne i taniutkie na dodatek.
Daj fotkę skarpeteczek :)
 
reklama
Bujaczek rzeczywiscie swietny :)

Lozeczko nie dosc ze budzetowe to jeszcze pierwsze ktore spelnia wszystkie moje wymagania wlasciwie ;) Za to wozek mi sie marzy calkiem nie budzetowy - Stokke Xplory albo Orbit Baby... Ale tu moge zaszalec, pierwsza bryke wnukowi sponsoruja dziadkowie ;)
 
Do góry