reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

nie wiem na ile bedziecie zainteresowane chustowaniem ale w razie czego sluze rada ... piszcie na priv jak by co :)
tu propozycje zakupowe

nowe chusty w rewelacyjnych cenach polecam
tkana (od siebie polecam zakup od razu tkanej ... w razie chustowego niepowodzenia na uzywane chusty jest wiekszy popyt niz na nowe przede wszystkim dlatego ze zdecydowanie lepiej nosza dzieciaczki i mozna w nich nosic od urodzenia tak dlugo az mamie/tacie starczy sil :) )
MamaSprzeda.pl - Chusta tkana LennyLamb Pistacjowe Lato 4,6m
elastyczna
MamaSprzeda.pl - Chusta elastyczna Pentelka
 
reklama
na taki komplet do chrztu się zdecydowaliśmy, ciekawe czy na żywo będzie równie ładny
 

Załączniki

  • 971187886583e8c9[1].jpg
    971187886583e8c9[1].jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 149
my będziemy chrzcili zapewne w kwietniu lub czerwcu 2015 bo chciałabym żeby moja rodzona siostra była chrzestną, a że ma bierzmowanie dopiero w kwietniu więc czekamy natomiast sukieneczkę już znalazłam ;)
jakoś nie lubię tych wielkich, atłasowych/tiulowych sukni na chrzciny bo dziecko w nich ginie i małej (choć już nie będzie taka mała :-p) kupię pewnie taką :-)
i koleżanka zrobi opaseczkę w tym stylu
63fa145a6f728776gen.jpg10708195_10203980899135378_1371259051_n.jpg
 

Załączniki

  • 63fa145a6f728776gen.jpg
    63fa145a6f728776gen.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 198
  • 10708195_10203980899135378_1371259051_n.jpg
    10708195_10203980899135378_1371259051_n.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 186
elleni i smoky śliczne ubranka, ja też nie lubię takich co właśnie opisałaś i poprosiłam siostrę o coś eleganckiego ale i zwykłego.
Muszę poszukać czegoś dla chłopca bo to już za miesiąc u nas.

a chciałam zapytać jakieś nosidełka możecie polecić?
 
a chciałam zapytać jakieś nosidełka możecie polecić?

Ann_ dla takich maluszków tylko chusta. Żadne nosidełko, nawet ergonomiczne. chusta obojętnie jaka, czy tkana czy elastyczna choć tkana na dłużej starczy bo w elastycznej do pewnej wagi nosi się a później dziecko zaczyna sprężynować :-)
Co do nosidła to ono dopiero jak dziecko siedzi już i umie główkę sztywno trzymać czyli jakieś 6 miesięcy, no i tylko ergonomiczne. Zerknij na pozycję w jakiej jest dziecko w tych nosidłach (chodzi mi o ułożenie nóżek i jak wisi na drugim i trzecim zdjęciu :baffled:gdzieś miałam takie zestawienie zdjęć jak wygląda kręgosłup dziecka w zwykłym, tanim nosidle a takim ergonomicznym ale nie mogę znaleźć :sorry:)
Ja oczywiście zakochana w nosidłach TULA ale cena jest przerażająca .... mimo, że chciałabym je mieć to nie wiem czy cena będzie dla mnie do przeskoczenia mimo, że na rynku wtórnym można za całkiem przyzwoitą cenę je jeszcze sprzedać i wychodzi jakieś 100zł za użytkowanie, ale najpierw te 400zł trzeba wyłożyć... :baffled:)
MG_5848_medium.jpg2n15.jpg5002-4.jpg
 

Załączniki

  • MG_5848_medium.jpg
    MG_5848_medium.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 183
  • 2n15.jpg
    2n15.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 172
  • 5002-4.jpg
    5002-4.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 181
Elleni, co do nosidełka to nie wiem czy do końca jest to prawdą, że dziecko musi mieć przynajmniej 6miesięcy bo ja akurat mam podobne do tych jakie ty pokazujesz, firmy BabyBjörn:
babybjorn-baresele-original-retro-manchester-brun-e1307388839241.jpg i w instrukcji jest napisane, że mogą używać je już noworodki. Jedyne zastrzeżenie to waga minimum 3,5kg. :sorry: My w każdym razie używamy i Olek wydaje się być niezmiernie zadwolony.
 

Załączniki

  • babybjorn-baresele-original-retro-manchester-brun-e1307388839241.jpg
    babybjorn-baresele-original-retro-manchester-brun-e1307388839241.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 132
Ostatnia edycja:
reklama
soniafka w tuli też napisane jest, że można od noworodka nosić (tak jak u ciebie od 3,5kg) z wkładką specjalną, którą można dokupić lecz zapisałam się na fb do grupy gdzie dziewczyny mają, sprzedają, wymieniają nosidła tuli jak i doradzają. Pytałam przed porodem bo napaliłam się na kupno to większość dziewczyn nie wsadziłaby takiego noworodka nawet z wkładką i stanowczo dziewczyny pisały, że na początek chusta. Tam te co mają to w większości wkładają dzieci jak już główkę sztywno trzymają,a najlepiej jak siedzi już dziecko. Ja tam się nie znam tylko piszę to co one mi doradzały ;)
Co do tej wagi to wiesz... co w instrukcji, a co w rzeczywistości :-) zakres musi być bo takie są wymogi.
Fajnie, że Alex lubi nosidło:) będzie ci lżej ;-)Moja Ada na razie nie sprzeciwia się chustowaniu :-p

Widać twoje nosidło ergonomiczne bo ma jak ja to mówię paśnicę dla rodzica ;) i pewnie nóżki na żabkę u Alexa jak zapniesz, nie ?:-)
 
Do góry