reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Elleni i tak myślałam właśnie o ewentualnym noszeniu na wiosnę, bo jakoś nie wyobrażam sobie że będzie mi wygodnie nosić małego w zimowych ciuchach i ja i on naubierani. co innego jakby inna pora roku się zbliżała.
Pytam tak wcześnie o nosidło bo chcę taki podarunek. A byłabyś chociaż polecić jakaś firmę co robi takie właśne ergonomiczne o jakich piszesz poza Tula
 
reklama
Ann_ nie polecę niestety żadnej innej firmy bo sama zaczęłam jakiś czas temu rozglądać się dopiero. Po zakupie chusty przestałam szukać i teraz znów zaczynam bo nie obejrzę się, a minie zaraz pół roku :-) Jak trafiłam na tę grupę fb tuli to nawet nie szukałam innych nosideł:-p teraz dorastam do jego ceny hehe:rofl2: Widzę po ile dziewczyny sprzedają używane tule w granicach 350zł więc jak widać koszt użytkowania wychodzi malutki, no ale na początek te 400trzeba wydać :baffled:

Na allegro jak wpiszesz nosidło ergonomiczne to trochę wyskoczy ci ich ale czy pozycja dziecka jest odpowiednia i czy tak samo jest zachwalane to bij zabij ale ci nie powiem. Jak ergonomiczne to powinno być na takiej samej zasadzie ale musisz poczytać opinię jak już na jakieś się zdecydujesz ;-)
 
Elleni, właśnie się zastanawiałam jakie to są te ergonomiczne ale wychodzi na to, że moje jest właśnie takie. Mówiąc szczerze to ja też nie wyobrażam sobie za bardzo wsadzić do takiego nosidełka takiego dzieciaczka zaraz po porodzie ale już mój miesięczny Olek siedzi wygodnie, główkę ma usztywnioną i ma tak jak napisałaś pozycję na żabkę. Póki co używam tego nosidełka tylko w wyjątkowych sytuacjach. Chusta jest napewno dużo lepszym rozwiązaniem zwłaszcza jeśli chodzi o wygodę maluszka. :tak:
 
Ann jak dla mnie babybjorn odpada, spójrz na zdjęcia dziecka w nim.
Chyba wybrałabym womar eco bo tego ostatniego nie umiem znaleźć zdjęcia z dzieckiem w środku.
 
reklama
Do góry