reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Dziewczyny, czy myślałyście o kupnie bazy do fotelika samochodowego ? Widziałam, że maxi cosi ma fajne zestawy ale jakie to drogie ! 400-500 zł sama baza. My sporo jeździmy samochodem i wiem, że sama z dzieckiem będę dużo jeździć i myślę, że to fajna sprawa bo pamiętam że to przypinanie fotelika było upierdliwe ale ta cena ...
 
reklama
Ritta ja sie zastanawialam juz przy pierwszym dziecku tylko wlasnie ta cena. Wtedy nie mielismy na to kasy. Przy drugim jakos sie nie zastanawialam bo zapomnialam :p a teraz przy trzecim znowu o tym mysle. Tylko z drugiej strony juz przy dwoch poprzednich doszlismy do wprawy z tym fotelikiem i juz nie wiem czy ma to sens na taki krotki okres czasu....
 
my też nie kupujemy tego.. :) doszliśmy do wprawy przy nati to teraz też będzie wporządku :) a to tylko więcej miejsca zajmuje :)
 
Witam mamusie;) Jeżeli chcecie dla swoich pociech urządzić jedyny w swoim rodzaju pokoik, dekoracje zapraszam do współpracy;) Uszyję specjalnie dla Twojego skarba pościel,kocyki,
firaneczki i inne dekoracje pokoju;) Więcej informacji na priv
 
a ja sobie nie wyobrażam fotelika bez bazy.Bezpieczeństwo po pierwsze, ale też Super wygoda, szczególnie,że nasz fotelik był wpinany do stelaża wózka. Bez szarpania, tylko klik i dziecko w aucie, lub w wózku. Fantastyczna sprawa. Ja za nasz zestaw graco symbio 3in1 zapłaciłam 300 euro. Był używany, ale w naprawdę świetnym stanie. Polecam wszystkim naprawdę!
 
Ja zastanawiam się nad wózkiem x-lander x-cite lub x-lander x-pulse. Może któraś miała styczność ? Szukam wózka typowo miejskiego, z małymi kołami (żadne pompowane), małego po złożeniu i przede wszystkim lekkiego. Dużo jeździmy i to dla mnie ważne. Aaaa i pasują do niego foteliki maxi cosi więc i bazę można dokupić jak się zdecyduję.
 
Ten graco symbio też bardzo fajny. Dość lekki i mały po złożeniu. Na allegro zestaw 4w1 (gondola, spacerówka, fotelik i baza) kosztuje 2490 zł więc przystępnie. Mówisz anusia że polecasz.
 
Ritta bardzo fajny ten x-lander x-pulse :) on mi bardziej od tego drugiego się podoba bo tamten ma jakoś śmiesznie wysunięty kosz do tyłu... albo to takie wrażenie.
Ja sama zastanawiałam się nad x-landerem ale Xq choć ten co wkleiłaś jeszcze ładniejszy :) szkoda że kolorystyki nie ma takiej jak xq bo róż czy błękit w xq skradł moje serce :-)
obecnie mamy graco quattro + fotelik z bazą. Potwierdzam- baza to extra wynalazek ! szybko, wygodnie i bezpiecznie :) pamiętam jak raz musiałam wpiąć fotelik bez bazy do samochodu... matko ile ja się namęczyłam :szok: szkoda tylko bo mój fotelik jest strasznie źle wyprofilowany, ma bardzo siedzącą pozycję
 
reklama
ritta ja symbio polecam w 100%. Składa się szybko,zajmuje mało miejsca, jest leciutki, można go bez problemu prowadzić jedną ręką. Zero problemów z podjeżdżaniem pod krawężniki itp. Można przekładać siedzenie, badz fotelik w razie mocnego słońca, bądź wiatru. Dla mnie atutem było jeszcze to,że gondola ma takie pokrętło, dzięki któremu można położyć dziecko pod kątem , tak ,że nie leży płasko. Dla mnie było to ważne, bo nasza mała ulewała,a kiedy główka trochę wyżej, to było o wiele lepiej. Spacerówka marzenie, no i fotelik z bazą oczywiście. Wygoda na maxa, szczególnie, jak jechałam na zakupy, nie było potrzeby wyjmować śpiącego dziecka z fotelika i wkładać do wózka, tylko z fotelikiem klik w stelaż i w drogę :-) Żeby nie było,że tylko chwalę, to powiem tez o jednym jedynym minusie- mały kosz pod wózkiem. Chociaż dla mnie nie stanowiło to problemu, bo kupiłam takie zaczepy do torby na rączkę wózka i tam sobie wieszałam zakupy itp.
Ten Xlander wygląda bardzo podobnie,ale nigdy nim nie ''jeździłam'', więc nie pomogę. Koleżanka miała xlandera, ale 2lata temu i był zdecydowanie większy od tego, którego pokazałaś i z tego względu mi się nie podobał. Zbyt masywny.

Ocho to się rozpisałam :-) Wklejam Ci jeszcze link, długi, ale do obejrzenie. Ja normalnie mogłabym w ich dziale reklamy pracować, tak mnie kupili tym wózkiem :-D
Graco Symbio Travel System - Kiddicare - YouTube
 
Do góry