reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

anusia szymka no ten wozek wygląda super :) po obejżeniu filmiku mnie by przekonało chyba :) jeszcze trzeba na własne oczy zobaczyć ale to jak ze wszystkim :) my też mamy podobnie właśnie i super sprawa jest z tym fotelikiem że też dziecko można wziąść na śpiocha :)
 
reklama
Sprzedam ubranka po mojej córce w rozmiarze 0-2 latka w bardzo niskich cenach !!! Ubranka są w większości założone tylko jeden raz, są w idealnym stanie.
W poniższych linkach zamieściłam ubranka według rozmiarów wraz z cenami. Możliwość dużej negocjacji cenowej!!!!
Zapraszam: kontakt e-mai: dominika_zakowska@wp.pl
[FONT=&quot]Ubranka 0-3 miesiące Ubranka 0-3 Miesiące - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 3-6 miesięcy Ubranka 3-6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 6 miesięcy Ubranka 6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 6-9 miesięcy Ubranka 6-9 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 9 miesięcy Ubranka 9 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 12 miesięcy Ubranka 12 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 18 miesięcy Ubranka 18 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 2 lata Ubranka 2 lata - Dzieci - Fotosik.pl
KURTKI< BUTY< SUKIENKI I INNE Kurtki, buty, sukienki i inne - Dzieci - Fotosik.pl

[/FONT]
 
z tymi kołami tak miałam że jak długo jeździłam na przednich zablokowanych to potem jak przestawiłam to nie mogłam jeździć na obrotowych i na odwrót jak za długo na obrotowych jeżdziłam to potem ciężko było wrócić na prosto


a wózek waham się między właśnie graco a stylowym bebecar , choć w sumie potrzebuję cały zestaw i chce fotelik na stelażu to na szybkie wyjścia z auta naprawdę wygodne
 
chyba zależy kto gdzie mieszka. Jak rodziłam córkę byłam u mamy na wsi. Kupiłam używanego roana maritę. Był cudowny. Przeniosłam się jak córka miała 3 miesiace do miasta w którym mieszkałam wcześniej i roan nie mieścił mi się w busach komunikacji miejskiej. A córa i tak odmówiła jeżdżenia głębokim bo musiała ciekawski stwór wszystko widzieć. Więc w 3 miesiącu znalazłam jej spacerówkę magic 4 z espiro z rozkładanym oparciem i super się sprawował jako spacerówa.

A fotelik wpinany w wózek to dla mnie np. podstawa. I system isofix... dostawałam nerwicy zapinając pasy na tych fotelikach :( chyba pół zycia na tym straciłam
 
Dziewczyny, czy myślałyście o kupnie bazy do fotelika samochodowego ? Widziałam, że maxi cosi ma fajne zestawy ale jakie to drogie ! 400-500 zł sama baza. My sporo jeździmy samochodem i wiem, że sama z dzieckiem będę dużo jeździć i myślę, że to fajna sprawa bo pamiętam że to przypinanie fotelika było upierdliwe ale ta cena ...

Ritta, cybex aton 2 jest w całkiem przystępnej cenie jeśli chodzi o foteliki z bazą isofix. my płaciliśmy 750 zł za komplet rok temu. i do tego bezpieczny!
 
kurcze ja swojego X- landera sprzedałam i muszę się rozejrzeć za wózkiem. Zależy mi na wózku 3 w 1, fotelik wpinany w stelaż bardzo się przydaje, zwłaszcza że będę odprowadzać i odbierać dzieci ze szkoły i przedszkola.Nie będę musiała taszczyć po schodach całego wózka, stelaż zostawię, fotelik z dzieckiem pod pachę :-) , skrętne przednie koła niezbędne, no i waga wózka do 13 kg. Mam nadzieję że uda mi się odkupić coś od znajomych mamuś. Po roku i tak pewnie przesiądziemy się w lekką spacerówkę, tak jak to było za kazdym razem.
 
Oglądałam wczoraj x-landery. I niestety x-pulse i x-cite raczej odpadają. Są strasznie małe tzn. gondola i spacerówka wydają się malutkie. Te pozostałe fajne tylko ciężkie :/ Muszę jeszcze obejżeć na żywo ten graco. Dziewczyny a czy w badzie da się umieścić fotelik w obu kierunkach jazdy czy tylko tyłem ?
 
Amaliee wybacz, ale ja nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko w podróży 3 czy 5 godzinnej jechało z nogami w górze. Poza tym ja często jeżdżę sama więc muszę widzieć dziecko.
 
reklama
wtrącę się :) nati już jak miała 3-4 miesiące już jej nózki troszkę wychodziły z fotelika i sadzaliśmy ją normalnie przodem :) zawsze obok siedzę wiec myśle że jest bezpiecznie.
 
Do góry