reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

aiwpa my mamy taco piratz i dokupim tylko taką dostawkę że jak corka zmęczy się spacerkiem to zawsze może na to wskoczyć i odpoczząć :)
 
reklama
A na co decydują się mamy z małą różnicą wieku? BO u nas podwójny wózek raczej się nie sprawdzi bo córka nie lubi jeździć.

na dostawkę do wózka :) myślę, ze będzie niezastąpiona mimo, że mój syn (w kwietniu kończy 2 lata, jak urodzi się maleństwo to będzie miał 2 i 5 mies) już nie bardzo chce siedzieć w wózku tylko nóżkami wszędzie ale skorzystać z dostawki pewnie skorzysta jak nóżki zabolą :tak:
Uważam, że bliźniaczy wózek, czy 1po 2 to tylko jak jest naprawdę mała różnica wieku gdzie starsze dziecko jeszcze nie radzi sobie z chodzeniem na spacerach czy śpi w dzień.
 
My obecie mamy x-landera x-twin.

Niestety u nas nie obeszło by się bez bliźniaczego wózka. Na początku miałam x-landera xa i właśnie dostawkę dla Neli, ale była tragedia, płacz, lament.
Kupiliśmy wózek podwójny i problemy się skończyły. Więc nie zawsze wózek podwójny wskazany jest tylko przy bardzo małej różnicy wieku. Wszystko zależy od dzieci.

Nela do tej pory lubi z Dominikiem jeździć wózkiem.

Teraz za to przymierzamy się do zakupu wózka dla trojaczków :szok:
 
mojemu mężowi najbardziej podobały się z wózków graco evo - ze wzgledu na lekkosc, stabilnosc, dobre hamulce i amortyzację oraz jane muum ze wzgledu na wyglad i rowniez stabilnosc konstrukcji, jesli chodzi o foteliki to upodoaly mu się z firmy jane: konkretnie modele montecarlo - plus za latwosc montazu oraz exo - tutaj plus rowniez za latwosc w montazu no i oba posiadają nienaganny wyglad :)
 
My mieliśmy fotelik Maxi Cosi cabrio fix :-)

A teraz dla bliźniąt zakupimy pewnie maxi cosi pebble, bardzo mi się one podobają, a i w testach bezpieczeństwa wypadają bardzo dobrze ;-)
 
ania, ja szukam wlasnie wozka dla naszych dwoch skarbow, a skoro jestes zadowolona, mozesz podrzucic jaki Wy macie?
 
mojemu mężowi najbardziej podobały się z wózków graco evo - ze wzgledu na lekkosc, stabilnosc, dobre hamulce i amortyzację oraz jane muum ze wzgledu na wyglad i rowniez stabilnosc konstrukcji, jesli chodzi o foteliki to upodoaly mu się z firmy jane: konkretnie modele montecarlo - plus za latwosc montazu oraz exo - tutaj plus rowniez za latwosc w montazu no i oba posiadają nienaganny wyglad :)


przed zakupem zobacz jak on się składa koniecznie bo ja też na niego się napaliłam ale jak ma się zamontowaną spacerówkę to za każdym razem trzeba wszystko demontować. Spacerówka nie składa się ze stelażem jednocześnie i tak sterczy to siedzenie. Do samochodu nie ma opcji zapakować bez całkowitego demontażu, a jednak to trochę problematyczne moim zdaniem.
 
reklama
Do góry