reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Właśnie wczoraj mi pani dała, później rabat się zwiększa. Mi wiele osób poleca kosmetyki z serii "babydream", bo nie są drogie i do tego większość nie zawiera różnych syfów chem. Kiedyś ktoś wklejał takie stronki z opiniami i recenzjami, jak ktoś chce szuka w wątku :-)
 
reklama
Ale wózek, to chyba dla twojej Oli.. :-)
Czerwony kolor jest zarezerwowany też i dla mojego Franka. Mąż uwielbia ten kolor, nawet oprawki ma w tym kolorze. Tyle, że wózek kupimy tuż przed zapewne.
A ja jeszcze nic nie kupuję z kosmetyków dla malucha, tylko dla siebie :-)
 
joani, wesolutka my też zamówiliśmy czerwony na czarnym stelażu :-D

Widzę, że ten kolor rządzi ;-) u nas w mieście na spacerach też multum czerwonych wózków
 
Nas tez ogarnely pierwsze zakupowe szalenstwa :D ciezko jest sie oprzec tym wszystkim slicznym, slodkim, malenkim ubrankom :) ImageUploadedByForum BabyBoom1398739786.230706.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1398739818.118300.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1398739786.230706.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1398739786.230706.jpg
    54 KB · Wyświetleń: 79
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1398739818.118300.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1398739818.118300.jpg
    48 KB · Wyświetleń: 76
dziewczyny co do kosmetyków to może spróbujcie najpierw przetestować próbki, na szkole rodzenia sporo dają, ze szpitala też dostałam paczuszkę
 
joani, Hania nie wiedzialam ze mamy taki modny kolor :D poprzedni wozek mial byc uniwersalny - byl granatowy i wszystkie babcie pytaly "to chlopiec czy dziewczynka" - jakby nie bylo widac ;)

MinieMe - niezla garderoba i te wieszaczki <3
 
MinieMe- no ładnie poszaleliście ! Ale piękne są te ubranka <3

Oj ja też choruję na czerwony wózek! Bardzo mi się podobają, jeszcze najlepiej na czarnym stelażu i z czerwonymi felgami w kołach :) Chyba faktycznie taki szał na te czerwone panuje. Ale jak zobaczyłam taki u kogoś na spacerze to od razu się zakochałam :)

Ja wczoraj przeszłam się po ciuchlandach i kupiłam 3 rzeczy- każda po 1zł, może nie są jakieś piękne, ale aż szkoda było nie brać :) W szczególności spodobały mi się te spodenki - pudrowy róż w brązowe różyczki :)

DSC_0397.jpgDSC_0398.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0397.jpg
    DSC_0397.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 69
  • DSC_0398.jpg
    DSC_0398.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Rajo, a mi tam podobają się ciuszki jakie kupiłaś :-)
Zresztą po złotówce to nie będzie szkoda jak dziecku się uleje, czy zwymiotuje a plamy nie puszczą :tak: a tak nowy ciuch np za 30zł do wyrzucenia to troszkę żal.
Ale to moje zdanie.

MinieMe fajna garderoba ale troszkę tego już dużo, a takie maluchy strasznie szybko rosną ;-)
 
Do góry