reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Anka wiem, ze szybko rosna dlatego kupilismy rozne rozmiary. Nie ograniczalismy sie do jednego ;) poza tym male dzieci trzeba przebierac kilka razy dziennie, bo to sie uleje, to przy przewijaniu moga byc niespodzianki, wiec lepiej miec w zapasie niz nie nadazac z praniem :)
 
reklama
Rajo, ja tez mam taki ulubiony szmateks i za 30 dychy wychodzimy z cala siata ubran. Chociaz nie powiem bo ostatnio na wyprzedazach w c&a, smyku, wojciku obkupilysmy sie za grosze (doslownie po kilka zlotych sztuka).
Ale jak pamietam przez pierwszy miesiac (dopoki nam kikut pepowinowy nie odpadl) najwygodniejsze byly pajace i polspiochy :) i w sumie ta garderoba wraz z bodziakami krolowala :)
 
Wesolutka śpiochy, body i pajace królowały u nas gdzieś do 4 miesiąca :-)

MinieMe życzę by maluch w tym wszystkim pochodził,
 
A to mój ostatni zakup:D za 10 zł na ciuchach:D nowe z metką:D Picture 124.jpg
 

Załączniki

  • Picture 124.jpg
    Picture 124.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 56
Dooda u nas szwagierka ma navingtona, i sobie chwali. Wytrzymały, zwrotny co do wagi to się nie wypowiem. Z przodu ma tylko według mnie troszkę za małe koła. Te wózki robi deltim czyli producent x-landera więc według mnie można brać w ciemno bo x-landery to mimo wagi świetne wózki.
 
A powiedzcie mi proszę od jakiego rozmiaru najlepiej kupować ubranka? Bo niby wiem, że rozmiary zaczynają się od 50-56.. ale czy w ogole opłaca się kupować taki maluśki rozmiar, w który ubierzemy dziecko raz czy dwa albo może w ogóle?

Proszę o pomoc :)
 
reklama
Teraz przeglądam wózki i zastanawiam się nad trzema:

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2014 - sklep internetowy: Mamas&Papas wózek spacerowy VOYAGE BUGGY

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2014 - sklep internetowy: CHICCO Simplicity Top 2014 wózek spacerowy

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2014 - sklep internetowy: FIFI wózek spacerowy + folia p/deszczowa + osłonka na nóżki GRATIS

Najbardziej podoba mi się ten mamas&papas ale cena dość pokaźna :confused2:

EDIT:

Już zdecydowałam, jeżeli tamci Państwo x-landera zabiorą to zamawiam ten:

WÓZEK BABY DESIGN MINI NEW 2014+OSŁONA+FOLIA+MOSKI (4187045176) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kolor 09

Najbardziej przekonała mnie do niego waga bo tylko 7,2kg. A przecież Dominik we wózku będzie jeździł coraz mniej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry