reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2011' rozpoczęty przez Futrzaczek, 16 Czerwiec 2011.

1. Futrzaczek

Futrzaczek Mamusia dwóch synusiów!

Chwalmy i dzielmy się tym czym Nasze dzieciątka Nas zaskakują z dnia na dzień ! :-)

2. Futrzaczek

Moje maleństwo leżąc na brzuszku ładnie trzyma główkę do góry ( najlepiej lubi jak leżymy brzuszek do brzuszka ) nie długo ale jednak ;-):tak: i pojawiają się pierwsze sygnałki gaworzenia :-D to takie słodkie

3. reklama
  4. MajaPolka

MajaPolka Fanka BB :)

moja myszka tez b.ladnie trzyma glowke, silna jak byk ogolnie wiercipietka jest :** usmieszki slodkie na razie przez sen i same z siebie do mnie z ranca w naszym lozeczku tez juz posyla :)

5. Futrzaczek

jejka wyleciało mi z głowy :-( - no jasne że są już uśmieszki :tak::-) przez sen są tak rozkoszne ale i specjalnie dla mamusi było już kilka :tak:

6. aina110

aina110 Fanka BB :)

Mój Jasiek też już pięknie główkę trzyma:) IMG_2519.jpg
    proszę tu u Tatusia, silny bąbel z niego.

Zdolne te nasze dzieciaczki moje drogie:))

7. MajaPolka

MajaPolka Fanka BB :)

jeeeeeeeeeeeee aina jacy oni fajowi!!! :***
    małe cudeńko :*** zjeść to mało...
    (ja to dzis cos głodna..:p )

8. aina110

aina110 Fanka BB :)

dziękujemy kochana!:**

ja też ciągle głodna!!!:D

9. ilonka.M

ilonka.M Fanka BB :)

to ja tez sie pochwale a co Zuzka moja głowkę trzyma ładnie na brzuszku i jak sie ja trzyma w pionie to też utrzyma przez chwile , a jak leży na brzychu to potrafi zrobic fajt na boczek a potem na plecki sila rozpędu he he , no i te jej poranne pogaduchy gdzie ja jeszcze w kime bym poszla po karmieniu a ona o 4 rano gada-gaworzy jak wsciekła :-) i te jej uśmieszki ehhhmoja kochana kruszynka z dnia na dzien zaskakuje mnie czymś nowym
    Ania jaki silny ten wasz królewicz

10. reklama
  11. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

więc moja mała trzyma g łówkę sztywno , ba już w pierwszych dniach po porodzie trzymała moja siłaczka:-)
    uśmieszki są również i już całkiem świadome (czyli nie tylko przez sen itp ale gdy się do niej mówi i rozśmiesza)
    umie się już obrócić z brzuszka na plecki :tak:
    gaworzy słodko
    hmmm co jeszcze....
    chyba wszystko już :-p

12. persefona

persefona Fanka BB :)

Remik:
    - usmiecha się już świadomie
    - podtrzymuje krótko główkę leżąc na brzuszku
    - przekręca się z brzuszka na boczek
    - przygląda się twarzom i zaczyna wodzić wzrozkiem np. za konikami z karuzeli
    - gaworzy (pojedyncze "uuu","guuu")
    - NAJWAŻNIEJSZA UMIEJETNOŚĆ - Marudzenie na zawołanie:-)

Ostatnia edycja: 16 Czerwiec 2011

Poleć forum