reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

reklama
Emma texz uwielboa śpiewać :-) najbnardziej " mucha mucha w mucholocie" "sto lat- po pl i nagielsku :D
"veo veo" , "kaczuszki" a z ang to lubi "twinkle twinkle" i |"baa baa black sheep" "alphabet song"
jeszcze uwilebia "stary farmer farmę miał" po pl i ang oczywiście

 
Witam wszystkie mamy. Też jestem mamą dwuletniego urwiska;-). Fajnie jest co dzień widzieć jak rozwijają się nasze pociechy, a szczególnie gdy zadziwiają nas czymś nowym. Nasz Wituś od dłuższego czasu mówi już pełnymi zdaniami, raz nawet udało mi się naliczyć 16 wyrazów w jednym zdaniu i co najfajniejsze:-) wszystko do siebie pasowało. Tydzień po drugich urodzinach przeczytał swój pierwszy wyraz. Co do ulubionych piosenek to do niedawna była "twinkle twinkle star", a teraz to tylko chodzi i śpiewa "Bałkanice".Obecnie jesteśmy na etapie odstawiania smoka ale na razie jesteśmy w lesie. Jest nam potrzebny tylko do spania. Ostatniej nocy moje dziecko mi oznajmiło że jest jeszcze za mały i nie da sobie rady bez "monia". No i na razie odpuściłam.
 
A jeśli chodzi o siusianie to Witek chodzi już od 5 miesięcy bez pieluchy ale na noc zakładam mu do tej pory. Na nocniczek w ciągu dnia siada sam. Gdy poczuje że chce siusiu krzyczy kupa i drepcze do łazienki. Ostatnio nawet siusiał na stojąco do nocniczka i bardzo mu się to podobało, hehe.
 
Do góry