reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Malutkie Ubranka dla wczesniaczkow... Za mało?

Dołączył(a)
17 Maj 2012
Postów
13
Miasto
Warszawa
Moja malutka Corunia urodziła się w 34 tyg była malusia jak kurczaczek lezalysmy trochę w szpitalu ale już tam mimo wszystko chciałam żeby ładnie wyglądała tu klops... Wszystkie ubranka za duże i brak wyboru w malutkich rozmiarach. W zasadzie gama kolorów ograniczała się do białego, różowego, żółtego, niebieskiego... I zastanawia mnie do dzisiaj dlaczego tak jest mały wybór skoro zapotrzebowanie jest? Co myślicie?
 
reklama
eee, juz jest coraz wiecej ubranek- Tesco, C&A...H&m ma nawet sukienki w rozm. 50. Ja myślę, że ubranka to najmniejszy problem...
 
Mothercare i Prenatal mają w rozmiarze 45-48cm, jakoś tak... moja córcia urodziła się o czasie a mierzyła 48cm...
Wiem, że w Carrefour chyba też coś kupowałam.
 
Dlaczego?
Pewnie najzwyczajniej w świecie większość rodziców najpierw nie o takich rzeczach jak ubranka myśli więc stąd sporej podaży nie ma, bo aż tak wielkiego popytu nie ma. (chyba)
A jeśli już znajdzie się sklep to nie ukrywajmy, ubranka, nawet i te najmniejsze, bywają dość drogie.
Tak więc w ofercie znajdziemy pewnie to, w to co oferującym wydaje się, że się wstrzeli z kolorem i fasonem na największą jednak skalę. I ceną mniej lub bardziej adekwatną (?) ;)

Tutaj ubranka na skrajnego wcześniaka oferował mi jedynie Mothercare, już chyba nawet na metce było, że do 1.200 (1.2kg), potem, od chyba 2.500 to i w tesco się coś znalazło i w kilku innych sklepach.
 
Oczywiście ze tez uważam ze ubranka to ostatni problem rodziców w takiej sytuacji. Jednak w coś nasze pociechy trżeba ubrać.. A w mothercare owszem jest rozmiar Newborn ale bardzo szybko znikal z półek no i cena tez wygorowana na mój gust.. A i ten rozmiar wisiał na corci :) zreszta porównując ofertę rozmiaru 62 do 50 czy poniżej jest to bardzo ubogi asortyment... Tak mi się zdaje.
 
A na naszych aukcjach charytatywnych na rzecz Frania jeszcze troszke malizn chyba sie ostało:)
Zapraszam:)
 
Tuttaj w mothercare oferta od 1.2kg była świetna, tylko trzeba było samemu online zamawiać, wtedy wysyłali. Albo można było w sklepie się dogadać.
 
ja mam do oddania paczke :) moje zlotko mierzylo 40 cm, ubrany zostal po raz pierwszy jak mial jakies 44 cm :)
oddam za darmo z zyczeniami zdrowia, mieszkam w Pradze, wiec tyle co za przesylke :) i wprawdzie moje to chlopiecie ale na ten rozmiar to raczej unisex'y sa :-) jak jestes zainteresowana to daj znac, albo ktos inny, chetnie wspomoge innego okruszka :)
 
reklama
Mała di ja z c&a miałam spiochy 44, a z h&m rozm. 44 sobie odpuściłam i kupowałam 50. Miałam piękne bodziaki, śpiochy, ba..nawet sliczną sukienkę sztruksową, którą nie ja znalazłam a mój mąż, sweterek (kupiłam jeden brązowy), spiochy z koronkowym kołnierzykiem. Nadal mam te rzeczy, jakoś jeszcze nie umiem się z nimi rozstać. Ja w h&m w częstochowie, krakowie, gnieźnie zawsze widzę te malizny na wieszakach z przecenami.
 
Do góry