reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały brzuch, niewyczuwalna macica, 4 miesiąc - POMOCY!

WREDOTKA spokojnie!!!!!!!!!!!!!!! masz taki typ budowy, ja tez mam raczej szerokie biodra i jestem wysoka i przy takich figurach brzuch adlugo nie widac!! W na poczatku 8msc ciazy jak byłam we Włoszech to łoch sie do mnie przysawiał, mimo,ze miałam obcisły top , ale siedziałam na ławce nie zauwazył, ze jestem w ciazy!!! Komedia była.. ja bardzo powoli tyłam, na poczatku schudłam. Mowili mi, ze wyskoczy mi brzuch w 9msc... jasne... wyskoczyl, ale wygladal jak na 5-6msc... Jak przyszlam rodzic to ludzie byliw szoku... Ogolnie przytyłam 5,5kg przez cała ciaze!! a po ciazy schudłam ponad 10kg... tak mi sie organizm przestawił .W pracy to myslelii dlugo, ze ja sciemniam z ciaza..i szef sie dopytywał, czy nie sciemniam... W 23tyg miałam badanie echo serca płodu - weszłam do lekarza , powiedział, ze przyszlam na echo serca płodu. on zrobl wielkie oczy.. kazal sie polozyc. cos tam glupio , zartem gadał.. jak na usg zobaczył płod to z krzesła sie zerwał i pwoiedział "rany pani jest w ciazy!!"A ja "no przeciez taK!! ", a on "matko ja myslalem, ze to jakis zart mi koledzy zrobili - ukryta kamera , ze podstawili pania, niby, ze w ciazy, ja bede szukac płodu,a tu okaze sie, ze płodu nie ma". Ja musiałam długo mowic ludziom, ze jestem w ciazy, bo nikt tego nie zauważał!! Przy tym czułam sie swietnie i naparwde dobrze wygladałam .... to była wesola ciaza, przez ten moj maly brzuszek.. A dodatkowo corcia była ulozona swoim kregosłupem równolegle do mojego jakby była przyklejona, wiec tym bardziejmaly brzuch


Wiec spokojnie!!! chyba,z e bardzo sie stresujesz i caly czas myslisz o tym to polecam pojsc gdzies prywatnie!!

p.s. ja poznalam sie ,ze jestem wciazy wlasnie po tym, ze biust mi sporo urósł.. tylko to wskazywało na ciaze.. wiec zrobiałam test...

ale bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Najpierw robiłam normalny test ciążowy, tzn nawet 5 :D
a trzy tyg temu miałam robioną betę no i to potwierdziło :)

O kurcze, to miałaś przezycia, hehe :)
W sumie cieszę się, bo może potem nie będę wyglądała jak wielka kulka
chociaż i tak myślę, że to wszystko jeszcze wyjdzie i w 30 tyg będe modliła się o to, żeby to już był koniec :)
Jestem dobrej myśli
Dzięki Wam :)))))
 
W moim przypadku bylo tak, ze kiedy jechalam na porodowke wazylam 9 kilogramow mniej niz przed zajsciem w ciaze, brzuszek mialam malutki, az pielegniarki nie mogly uwierzyc ze przyjechalam do porodu. Urodzilam zdrowego synka o wadze zaledwie 2210, poniewaz moje lozysko bylo kiepsko rozwiniete, dzis synek ma prawie 5 tygodni i szybciutko przybiera na wadze, a ja waze 20 kilogramow mniej niz przed ciaza, z uwagi na wage synek przyszedl na swiat poprzez cc, otrzymal 10 punktow, zostal przbadany na neonatologii i jest zdrow jak ryba. W Twoim przypadku nie ma tak skrajnego spadku wagi , wiec niczym sie nie przejmuj, zrob oczywiscie usg ale sadze ze spokojnie mozesz byc dobrej mysli. Powiem Tobie tylko tyle ze przy okazji kolejnej ciazy ktora juz planujemy:) nie bede sluchala lekarzy, poniewaz doktorek do ktorego chodzilam w 4 badaniach przeplywow nie zauwazyl problemow z lozyskiem, nie bede wypisywala tutaj co mysle na temat tego lekarza, poniewaz wulgaryzy sa tutaj zabronione a trudno opisac mi to w cywilizowany sposob, niczym sie nie przejmuj, z perwnoscia wszystko jest dobrze:)
 
Do góry