reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały Głodomór !

Katkax

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2013
Postów
60
Miasto
Bristol
Witam Mamusie :)

Mój problem polega na tym że mój mały szkrab(11 tyg) to wielki głodomór!
Karmię go MM Aptamil Hungry Milk poniewaz mieszkamy w UK.
Chodzi o to że dostaje za każdym razem 180ml z czego zje tylko polowe ,chwile odpoczywa i dojada resztę ale zaraz za godzine półtorej jest głodny , zaczełam dosypywac mu do mleczka jedna miarke kleiku kukurydzianego co ogólnie pomogło mu na brzuszek bo gdy przestawilam go MM zaczą robić mi bardzo twarde kupki gdy zaczylem mu dosypywac kleiku kukurydzianego robi mi bardzo ladne kupki bez wysilku. W miedzy czasie daje mu herbatke , smoczka nie ssie bo nie lubi. W dzień nie spi wcale a gdy dostanie butle na noc potrafi spac gora 5h . Po kazdym jedzeniu gdy znów płacze dorabiam mu 90 ml i jet spokój na dłużej dlatego zastanawiam sie czy to nie robi zadnego problemu i czy nic mu nie bedzie ?

Dziękuje za odpowiedzi :)
 
reklama
Do góry