Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
mam problem z którym się borykam od jakiegoś czasu ..potrzebuję rady jakiegoś psychologa w celu wyjaśnienia kilku spraw , których nie potrafię zrozumieć .sprawa dotyczy mojego syna 7 lat który w tym roku idzie do pierwszej klasy . Może jest wśród mam jakaś Pani psycholog lub pedagog i będzie mogła mi pomóc zrozumieć kilka spraw , z którymi nie moge sobie poradzic . czekam
w każdej szkole jest psycholog
więc albo poczekaj do września
albo do poradni się wybierz
wasz lekarz rodzinny powinien wam udzielic wszelkich informacji
gdzie taka poradnia jest
tam nie trzeba mieć skierowania
idziesz zapisujesz się i juz