• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

mały kacperek...

:( :( :(mam problem z którym się borykam od jakiegoś czasu ..potrzebuję rady jakiegoś psychologa w celu wyjaśnienia kilku spraw , których nie potrafię zrozumieć .sprawa dotyczy mojego syna 7 lat który w tym roku idzie do pierwszej klasy . Może jest wśród mam jakaś Pani psycholog lub pedagog i będzie mogła mi pomóc zrozumieć kilka spraw , z którymi nie moge sobie poradzic . czekam >:( >:(
 
reklama
w każdej szkole jest psycholog
więc albo poczekaj do września
albo do poradni się wybierz
wasz lekarz rodzinny powinien wam udzielic wszelkich informacji
gdzie taka poradnia jest
tam nie trzeba mieć skierowania
idziesz zapisujesz się i juz

pozdrawiam
 
szkoda że nie napisałaś o co chodzi....


poza tym zdecydowanie polecam Poradnie psychologiczno -pedagogiczne. trezba isc wyjasnic jaki jest problem i u mowic sie na wizyte.

jesli chodzi o badania dot. dysleksji itp. to czasami sie czeka na nie dosc dlugo.


i male sprostowanie-niestety nie w kazdej szkole jest psycholog, a pedagog szkolny czesto jest zatrudniony tylko na kilka godzin w tygodniu...
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry