reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mały kacperek...

Dołączył(a)
23 Wrzesień 2005
Postów
5
:( :( :(mam problem z którym się borykam od jakiegoś czasu ..potrzebuję rady jakiegoś psychologa w celu wyjaśnienia kilku spraw , których nie potrafię zrozumieć .sprawa dotyczy mojego syna 7 lat który w tym roku idzie do pierwszej klasy . Może jest wśród mam jakaś Pani psycholog lub pedagog i będzie mogła mi pomóc zrozumieć kilka spraw , z którymi nie moge sobie poradzic . czekam :mad: :mad:
 
reklama
w każdej szkole jest psycholog
więc albo poczekaj do września
albo do poradni się wybierz
wasz lekarz rodzinny powinien wam udzielic wszelkich informacji
gdzie taka poradnia jest
tam nie trzeba mieć skierowania
idziesz zapisujesz się i juz

pozdrawiam
 
szkoda że nie napisałaś o co chodzi....


poza tym zdecydowanie polecam Poradnie psychologiczno -pedagogiczne. trezba isc wyjasnic jaki jest problem i u mowic sie na wizyte.

jesli chodzi o badania dot. dysleksji itp. to czasami sie czeka na nie dosc dlugo.


i male sprostowanie-niestety nie w kazdej szkole jest psycholog, a pedagog szkolny czesto jest zatrudniony tylko na kilka godzin w tygodniu...
 
Do góry