reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały krwiak w ciąży

reklama
Może któraś z Was będzie szukać info to napiszę swoją historię, ciąża z 6 transferu in vitro, gdy jeszcze nie było widać serduszka ok 6 TC krwawienie ze skrzepami, wizyta krwiak, choć sądziłam że to poronienie, dr mi kazał leżeć, dostałam progesteron dodatkowo, konsultowałam to z hematologiem bo brałam clexane, który na czas krwawienia odstawiłam
Krwiak był z 2 razy większy niż zarodek, był jeden duży i wiele małych naokoło zarodka. Nawet na USG wyglądalo to źle, bo dr specjalnie robił zdjęcie dla hematologa, ale po ok 1,5 mca krwiak zniknął. Dziś ma ponad 2 lata. Teraz w drugiej ciąży znowu plamienie, wizyta na sor, krwiak. Teraz miałam plamienia, bez skrzepów, w okolicach 10 TC i tym razem nie leżałam. Miałam zakaz dźwigania i miałam się oszczędzać. Obecnie 26 tc i na razie wszystko idzie dobrze. Stresowo było, tym bardziej, że o dzieci staraliśmy się z 4 lata, 2 lata ciągłych procedur, diagnostyki in vitro, nieudanych transferów. I nasza historia leczenia mówi raczej o tym, że jak powinno się udać to się nie udaje, a pozytywnie zaskoczyly nas ciąże, wtedy gdy już nawet dr mało wierzył w powodzenie transferów🙂
 
Do góry