reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały krzykacz

Dołączył(a)
24 Sierpień 2011
Postów
2
Moja 10 miesieczna coreczka bardzo glosno krzyczy jak chce cos osiagnac lub cos jej nie pasuje. Glosik ma bardzo donosny i przeszywajacy. Juz nie raz slyszalam od ludzi komentarze na ten temat. Prosze o rade jak reagowac i oduczyc takich zachowan. Wspomne ze czesto krzyki pojawiaja sie jak np zobaczy jak przygotowywuje jej jedzenie i chce je szybko dostac albo my jemy i tez chce kawalek np chlebka albo cos jej upadnie i chcecabysmy podali itp
Jak dziecku przekazac nauczyc ze jest to zle zachowanie Jak np nie dam czegos wmomencie krzyku jeSt coraz gorzej i glosniej Najgorzej jest jak jestesmy wsrod ludzi. Zazwyczaj wtedy wkladam jej smoczek zeby przerwac wRzask. Czekam na rady bo juz nie wiem co robic
 
reklama
Wydaje mi się ze nie możesz nic zrobić...
Upewnij się ze nic jej nie dolega, nie ma mokro, nie boli jej brzuszek albo nie jest głodna czy spragniona.
A może potrzebuje żeby ktoś się z nią pobawił lub przytulił?
Swoją droga bardzo szybko zaczyna...myślałam ze takie akcje to u dwulatków występują...
Trochę to dziwne powiem szczerze.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja staram się nie zwracać na to uwagi moja tak krzycz jak chce na ręce wiem nie jest łatwo ale ja też się staram się nie reagować. Mam nadzieję że gdy zobaczyłem że nic krzykiem nie osiągnie to przestanie
 
Do góry