reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały nerwus.../ Bunt dwulatka - RATUNKU !!!

reklama
Jak moja Julcia miała 18 miesięcy to łobuzowała i ja wtedy myślałam ze to jest ten tak zwany bunt dwulatka , myliłam się bunt przechodzimy dopiero teraz i jest o wiele gorszy niż tamto zachowanie .Teraz to dopiero się buntuje, potrafi przez długi czas mówić , tylko " nie chce pić , nie chce misia , nie che bajki , nie che lali , nie chce klocki itd ;/ " Albo woła o picie ja jej daje a ona nie chce , ja odchodze z butlą ,ona woła daj mi i tak w kółko , to dopiero potrafi człowieka z równowagi wytrącić ;/ Ale dam radę bo ją bardzo kocham :p
 
Jak moja Julcia miała 18 miesięcy to łobuzowała i ja wtedy myślałam ze to jest ten tak zwany bunt dwulatka , myliłam się bunt przechodzimy dopiero teraz i jest o wiele gorszy niż tamto zachowanie .Teraz to dopiero się buntuje, potrafi przez długi czas mówić , tylko " nie chce pić , nie chce misia , nie che bajki , nie che lali , nie chce klocki itd ;/ " Albo woła o picie ja jej daje a ona nie chce , ja odchodze z butlą ,ona woła daj mi i tak w kółko , to dopiero potrafi człowieka z równowagi wytrącić ;/ Ale dam radę bo ją bardzo kocham :p
Celinka też tak ma, ale jak ona mówi nie to ja też i zaczyna się śmiać i robic to co jej każę, na zasadzie zabawy. W ogóle ona to taki smieszek wszystko ją śmieszy.
 
Do góry