reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

mały niejadek

ania 123

Zaciekawiona BB
Miasto
Jarosław
Rozwiązania
0
mam problem moja maleńka ma 4,5 miesiąca straciła apetyt zjada 4 razy dziennie po 120 (z wielkim trudem) mleczka zagęszczonego kaszką , czy powodem może być ząbkowanie, wydaje mi się że powinna dużo więcej jeść , aż boję się wprowadzić w jadłospis zupki i obiadki bo wogóle przestanie pić mleczko, pomóżcie:-:)-:)-(

reklama

Nocka

Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
a ile wsypujesz tej kaszki? moze za duzo i Niunia sie "zapycha"...czy do kazdej porcji mleka wsypujesz kaszke?

22nata22

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mam podobny problem. Ale to chyba przez to wszechobecne w naszej kulturze stwierdzenie ze "o karmienie piersią trzeba walczyc". Kiedy pokarmu było coraz mniej, zawzięłam się i starałam się Nadię karmic tak często jak chciała, ale tylko z cyca. Niestety mleka nie było więcej, a mała przyzwyczaiła się, że pokarmu nie ma dużo i teraz nawet z butli nie chce pic za wiele. Ostatnio wprowadziłam jej juz nowe pokarmy - dostaje kaszke ryżowa (bardzo ją lubi), jabłko, ale - tak jak piszesz- mam wrażenie, że z piciem mleczka jest jeszcze gorzej... Sama już nie wiem co robic :(

ania 123

Zaciekawiona BB
Miasto
Jarosław
Rozwiązania
0
przybiera prawidłowo na wadze ale chyba faktycznie za gęste robię te kaszki, do kazdego mleczka dosypuję kaszki i to chyba błąd, będę dawać tylko na noc , byłam u pediatry , dowiedziałam się że jeżeli apetyt nie wróci to może być to związane z jakąś infekcją dróg moczowych nigdy o czymś takim nie słyszałam

1985Magda

Nadinka moja kruszynka
Miasto
Mysłowice
Rozwiązania
0
U takich maluchów wiele rzeczy może wywoływać infekcję, a przy tym stracą apetyt. Jak moja Nadinka była chora to też nie chciała jeść, a jak wyzdrowiała to musiałam ją prawie co godzinę przystawiać do piersi bo była ciągle głodna (przez tą jej chorobę mleko mi się zmniejszyło), ale potem wszystko wróciło do normy. Pewnie z waszymi maluchami też tak będzie :tak:

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry