reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały pęcherzyk ciążowy

@Zazuu chyba muszę jednak wziąć porządnie na wstrzymanie 🙈 trzymałam już telefon w ręce żeby dzwonić umawiać się kogoś innego ale chyba nie chce aż tak szaleć. Gdzieś tam głęboko tłumaczę sobie że musi być dobrze
No nie wiem czy to jest szaleństwo. Szaleństwo to patrzeć na negatywny test ciążowy i wmawiać ludziom, że są dwie kreski. Ty się po prostu martwisz i masz prawo. Radzę jednak pójść do lekarza, lepiej tak niż pisać na forum. Ja się w 7tc dowiedziałam, że przez półtora tygodnia zarodek nie urósł nawet o 0.01 mm. Wyszlam z gabinetu i trzęsącymi się rękami znalazłam w necie innego lekarza, pół godziny później leżałam na usg i dowiedziałam się, że małe rozwija się prawidłowo czyli w zawrotnym tempie. Idź. Nerwy mogą spowodować nawet poronienie, a dodatkowe usg nie.
 
reklama
Do góry