reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały problem z leżeniem.

G

goszczaca

Gość
Moje dwumiesięczne maleństwo jak nie śpi nie chce leżeć za długo na plecach, czy to jest możliwe żeby bolał go kręgosłup? Na brzuszku leży ale też nie za długo bo jest płacz, na boku kładłam go tylko wtedy jak używałam rożka, jak zyskał trochę więcej siły to w rożku z boku przekładał się sam na plecy. Co robić?
 
reklama
Na przełomie 2-3 miesięcy to dziecko chce "zwiedzać" , poznawać świat, rozglądać się dookoła i patrzeć co się dzieje i pewnie dlatego jest płacz bo nie chce leżeć i ciągle na to samo patrzeć ;-) Przynajmniej u nas tak jest.
 
Pewnie, że go nosze i zwiedzamy domek, na dworku jak się obudził też wziełam na rece i pokazywalam i tlumaczylam co dookola go otacza, no ale nosic tez za długo nie moge bo niestety wazy prawie 7 kg:/ Może iracja z tym wszystkim, gdyby go kręgosłup bolał to by w nocy nie spał:/ to mi się pytanie nasuneło głupie:) Dzieki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry