reklama

maly problem ze spaniem

Temat na forum 'Spanie' rozpoczęty przez uka, 4 Grudzień 2008.

1. uka

uka Zaciekawiona BB

mam maly problem muj maly niechce spac w lozeczku.Na rekach zasnie ale gdy go poloze do lozeczka krzyczy ze az sie zanosi i tak kilka razy dziennie.Nawet prubowalam go dluzej miec na rekach ale nic z tego.Moze znacie jakies sposoby........

2. Sasanka18

Sasanka18 Fanka BB :)

A ile ma Twój maluch?
    No i podejrzewam, że nauczył się spać na rękach i w ogóle, żeby go mieć na rączkach...
    Nie miałam takiego problemu, bo mój synek od początku spał sam w łóżeczku i kładłam go w ciągu dnia nawet jak nie spał do łóżeczka.
    Może po prostu przestań go lulać tylko od razu włóż do łóżeczka, ale bądź przy nim cały czas żeby wiedział, ze z nim jesteś i jak będzie płakała, to nie bierz go od razu na ręce?
    Przecież nic mu się nie dzieje, daj mu palec do trzymania, wtedy też będzie spokojniejszy.

3. reklama
  4. Mistique

Mistique Zaciekawiona BB

Zgadzam się z Sasanką,ja tak uczę mojego maluszka zasypiać samodzielnie,połóż go do łozeczka,,napewno będzie protestował,ale nie bierz go na ręcę bądź przy nim,mów do niego cichutko,głaszcz go po główce:) jak będziesz widziała,że nic z tego weź go na ręcę przytul,i odłóż jak się uspokoi. Pewnie trochę to potrwa,ale szkrab musi się nauczyć gdzie powinien spać:)

5. Asiowo

Asiowo Gość

6. Sasanka18

Sasanka18 Fanka BB :)

No ja mam taką grającą przytulankę dla synka i mam ją przyczepioną do łóżeczka (taki fajny księżyc) i jak był młodszy też mu puszczałam muzyczkę jak miałam z małym problem ;)

7. Alex.

Alex. Wdrożona(y)

uka u mnie bylo tak samo...poprostu sie przyzwyczil do noszenia na rekach...ja sie pewnego dnia postawilam...patrzalam jak placze ..plakalam razem z nim ale siedzialam przy nim i mimo to nie wzielam na rece....troche ten placz trwal (czyt. nawet do 2 godzin)za kazdym polozeniem spac) pomeczylismy sie 2 dni i teraz jest ok...wie ze placzem nic nie zyska bo ja nie nie przybiegne i nie wezme na rece...

Poleć forum