reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały problem

Dołączył(a)
8 Czerwiec 2019
Postów
13
Długo zbierałam się żeby to napisać ale nie potrafię karmić na żądanie. W szpitalu kazali robić mi to co 2 godz i tak mi zostało. Tylko w nocy karmie na żądanie albo jak córka się budzi. Nie widzę u niej oznak głodu. Mam czekać aż je zacznie pokazywać czasami nie widać 2,5 godz boję się tak czekać. Karmić na każde jekniecie? Czasami karmie i widzę że nie chce i co wtedy czekać?
 
reklama
Co prawda moje dzieci są już duże, i trochę czasu minęło od karmienia, ale pamiętam co nie co :)
Nie bój się czekać dłużej niz dwie godzinki, na pewno da znać, że jest głodne dzieciatko. jeśli po 3h nie "zawola" to przystawiaj sama.
Ja na początku pilnowalam czasu co 3godzin, w nocy dopiero jak syn się sam budził.
A z czasem nauczyliśmy się siebie i wiedziałam kiedy jest głodny, albo spragniony, albo chce sobie powisiec na piersi hihi..
Na bierzesz wprawy i z dnia na dzień będzie lepiej i łatwiej :)
 
Do góry