reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały przyrost HCG

pantera987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Marzec 2015
Postów
1 805
Miasto
Wrocław
Witajcie, mam pytanie czy któraś z Was miała podobną sytuację? 4 listopada zrobiłam test ciażowy który wyszedł pozytywny. 13 listopada dostałam lekkiego plamienia( podobnie jak w pierwszej ciąży) i pojechałam do lekarza. Okazało się że jest widoczny pecherzyk (pusty co na tym etapie ciąży jest możliwe) dostałam Duphaston 3 razy dziennie i pobrali mi krew na progesteron i Hcg. Progesteron wyszedł 10,95ng/ml natomiast Hcg 3135 mIU/ml. Po dwóch dniach powtorzylam Hcg i wzrósł tylko do 4962mlIU/ml.[emoji22] . Byłam dzisiaj na wizycie i lekarz powiedział że wyniki są kiepskie i raczej nic z tego nie będzie.... pecherzyk urósł ale zarodka jeszcze nie ma.... Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Mam czekać do 27.11 na ostateczna decyzję i dla mnie to wieczność[emoji22]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie, mam pytanie czy któraś z Was miała podobną sytuację? 4 listopada zrobiłam test ciażowy który wyszedł pozytywny. 13 listopada dostałam lekkiego plamienia( podobnie jak w pierwszej ciąży) i pojechałam do lekarza. Okazało się że jest widoczny pecherzyk (pusty co na tym etapie ciąży jest możliwe) dostałam Duphaston 3 razy dziennie i pobrali mi krew na progesteron i Hcg. Progesteron wyszedł 10,95ng/ml natomiast Hcg 3135 mIU/ml. Po dwóch dniach powtorzylam Hcg i wzrósł tylko do 4962mlIU/ml.[emoji22] . Byłam dzisiaj na wizycie i lekarz powiedział że wyniki są kiepskie i raczej nic z tego nie będzie.... pecherzyk urósł ale zarodka jeszcze nie ma.... Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Mam czekać do 27.11 na ostateczna decyzję i dla mnie to wieczność[emoji22]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zrób jeszcze raz bhcg- dwa dni od ostatniego badania. Ale przyrost wskazuje raczej na to, że ciąża się nie rozwija. Skoro jest pęcherzyk to pewnie tzw. puste jajo płodowe. Na szczęście odpada pozamaciczna skoro gin zaobserwował pęcherzyk w macicy.
 
A mi sie wydaje ze przyrost jest ok. Sprawdź sobie w jakims kalkulatorze bety w necie. Ja wierzę, ze jest dobrze i tego Ci zycze.
 
To nie jest matematyka. Mi lekarz mowil, ze jesli wzrasta o 50 % to jest ok. Żaden przyrost nie daje gwarancji, ale mysle, ze jest szansa, ze będzie dobrze.
 
To nie jest matematyka. Mi lekarz mowil, ze jesli wzrasta o 50 % to jest ok. Żaden przyrost nie daje gwarancji, ale mysle, ze jest szansa, ze będzie dobrze.
Zgadzam się, że żaden przyrost nie daje gwarancji. Ale z własnych doświadczeń i opinii wielu osób uważam, że przyrost jest za mały. Jest zdecydowanie poniżej normy i ja bym tutaj co do dawania nadziei była bardzo ostrożna.
 
reklama
Witajcie, mam pytanie czy któraś z Was miała podobną sytuację? 4 listopada zrobiłam test ciażowy który wyszedł pozytywny. 13 listopada dostałam lekkiego plamienia( podobnie jak w pierwszej ciąży) i pojechałam do lekarza. Okazało się że jest widoczny pecherzyk (pusty co na tym etapie ciąży jest możliwe) dostałam Duphaston 3 razy dziennie i pobrali mi krew na progesteron i Hcg. Progesteron wyszedł 10,95ng/ml natomiast Hcg 3135 mIU/ml. Po dwóch dniach powtorzylam Hcg i wzrósł tylko do 4962mlIU/ml.[emoji22] . Byłam dzisiaj na wizycie i lekarz powiedział że wyniki są kiepskie i raczej nic z tego nie będzie.... pecherzyk urósł ale zarodka jeszcze nie ma.... Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Mam czekać do 27.11 na ostateczna decyzję i dla mnie to wieczność[emoji22]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Robiłaś dzisiaj betę? Daj znac jak sytuacja wygląda. Trzymam kciuki.
 
Do góry